Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megszakított közösüléssel...

Ha megszakított közösüléssel védekeztünk a párommal, ő kivette, és a szeméremdombomra "ment rá" a spermium, attól még lehet esély rá, hogy babám lesz?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy lehet esélyed. Az előnedvben is van spermium, ami megtermékenyülhetett.
2008. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszakított közösülés sajna nagyon megbízhatatlan módszer. Ha már nem akarsz tablettát szedni, miért nem vásárolsz óvszert?
2008. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tizen éve így védekeztem és soha nem történt baj. De amikor elterveztük hogy gyereket szeretnénk rögtön teherbe estem. Szereintem ha a szeméremdombodról nem csorgott vissza a hüvelyedbe akkor nem lehet baj.
2008. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked jó nagy szerencséd volt, pedig sok olyan nő van, aki így esett teherbe. Ez nem 100%-os védekezés, jobb volna, ha valami más fogigátlót is használna a kérdező.
2008. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod az a gáz, hogy aki nem szeretne gyereket és így védekezik, annak többször sikerül teherbe esnie, mint annak aki évek óta megtesz mindent a gyermekáldásért. Ne kockáztass!
2008. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!