Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi 3. napjan ha spermium...

A mensi 3. napjan ha spermium jut a hüvelybe akkor annak mennyi az esélye a terhességre? Egyáltalán van rá esély egy 16-17 éves lánynál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mensi után volt közvetlen mindig peteérésem és ekkor maradtam terhes.Az nem számít , hogy hány éves vagy, ha már mensizel és nem védekeztek terhes is maradhatsz.
2010. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha spermium jut egy (már menstruáló nő) hüvelyébe, abból terhesség lehet. A ciklus bizonyos napjain ennek nagyobb az esélye, de egyetlen ciklusnapon sem kizárt. Ha már menstruálsz (és ennyi idősen gondolom igen, főleg, ha már nemi életet is élsz) van esélyed védekezés nélkül teherbe esni. Nem foglak kioktatni arról, mennyire felelőtlen, amit teszel, de mindenképp gondold ezt át, amit mondtam, mert egy kis élettel (és a sajátoddal is) játszadozol, amikor védekezés nélkül csinálod!!!
2010. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

S ám akkor meg 1 kérdés : Ugy-e kisebb az esélye ennek mint amikor nincs meg a mensi ? Mert ilyenkor már elvileg elhalt petesejtnek kellene tavoznia , vagy mégsem ?

2010. márc. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!