Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyakori felfázás, esetleg...

A gyakori felfázás, esetleg hosszan tartó vese, hólyag gyulladás okozhat meddőséget, vagy hátráltatja a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, ezeket mind előidézheti sajnos :(
2008. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog, de semmi vész, nekem is van babám ugyanezek után. Ha még nem vagy terhes, tudod kezelni. A gyógyszerek után, bár jól éreztem magam és egésszégesnek is nyilvánítottak, visszamaradt gyulladás. Ami nem fáj, de használ: forró, sós fürdő. A legjobb lenne elutaznod gyógyfürdőbe, neten biztosan tudsz tájékozódni a gyógyvizek után, amik nőgyógyászati problémákra jók. Ha nem megoldható, gyógyszertárban, drogériában vegyél sokféle fürdősót, amit nagyon forró ülőfürdőbe tudsz szórni és csinálj egy 30 napos kúrát. Nem tudom, melyik használ, én váltogattam. Van jó gyógyszer is, de nem tudom, reklámot ezen a felületen engednek-e.
2008. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen ezek meddöséget okoznak én már 4 éve várom a babót de meddö vagyok a sok felfázás miatt
2008. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek csökkenthetik a teherbeesés valószínűségét ezért vigyázz nagyon magadra!Öltözz fel rendesen,vegyél fel harisnyát,akkor is,ha plusz néhány fok van, használj trikót és ne tangát,hanem rendes bugyit. A vesédet akár vesevédővel is védheted.Használj vastag zoknit. Ha biciklizel,tegyél a nyeregre valami huzatot vagy ha ülsz a munkahelyeden,vigyél magaddal vékony párnát.Hidd el,ha figyelsz ezekre,teljesen elkerülheted a felfázást.Drukkolok,h minél hamarabb sikerüljön a baba!
2008. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.Remélem valamelyik segíteni fog.
2008. febr. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!