Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves lány vagyok, párommal...

21 éves lány vagyok, párommal 2 éve vagyunk együtt, soha nem védekeztünk. Előtte is volt néhány kapcsolatom, sokszor nem volt védekezés.6 éve élek szexuális életet. Hogyan lehet az, hogy eddig soha nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neked nem lehet gyereked, lehet hogy a pasidnak nem lehet gyereke, lehet hogy csak szerencsés vagy
2009. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Soha,de soha semmivel?Mindég beengedtétek?

Mert ha ugy van,akkor sajna lehet baj is valamelyitekkel!

Ha babát szeretnétek,akkor irány a doki!

2009. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi három éve próbálkozunk a feleségemmel,de nem esik teherbe. Voltunk dokinál (nőgyógy) rlküldött engem spermavizsgálatra,ahol megállapították,hogy nem nálam van a probléma. Most ott tartunk komolyabb kivizsgálások után,hogy sajnos a páromat műteni kell,külömbes soha nem eshet teherbe.


Úgyhogy mindenféleképpen ajánlom az orvost. Érdemes hozzá elmenni. Többet is fogsz megtudni,hogy miért nem esel teherbe.

2009. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%
orosz rulett szerencséd volt ha ez a cél
2009. febr. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meddő vagy vagy a párodnak nincsenek életképes spermái!
2009. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta terhes lettem, bár sajnos nem maradt meg a baba...
2010. ápr. 17. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!