Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély h abortusz...

Mennyi az esély h abortusz után lehet még gyermekek?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemmel voltam abortuszon, és annyi mindent hallottam szerintetek lehet még babám?
2010. márc. 7. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg lehet,ezt nem tényként kell kezelni.ne ijedj meg.

(Zsoka)

2010. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt abortuszom 1999-ban. Legközelebb 2006-ban estem teherbe, és sajnos elvetéltem. Nem tudom, hogy összefüggésben van-e. Egyáltalán nem biztos, mert nem tudtam róla, és költözéskor sokat cipeltem (bútorokat is). Ezt követően 2008-ban estem teherbe, és Karácsonykor született egy egészséges kisfiúnk.

Igaz nehéz volt a terhességem, mert 1 hónapig véreztem, a 9 hónap felét feküdnöm kellett.

Szóval nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem lehet többé gyermeked. Pozitív gondolkodásmód, és minden ok lesz. :-)

2010. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tiniként 2 abortuszom volt. A későbbi orvosaim semmit nem láttak ebből (azaz nem maradt heg a méhemen). A kisfiam első próbálkozásra fogant, most 11 hónapos. Ha lelkiismeretesen és óvatosan csinálják, elég korán, akkor van esély, ne aggódj. De a nőgyógyászod is meg tudja mondani, milyen a méhed állapota, kérdezd meg tőle. Sok sikert!
2010. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem elég későn a 12. héten volt abortuszom mivel suliba jártam és csak ekkor tudtuk megoldani ez mennyit befolyásol!
2010. márc. 7. 21:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. márc. 7. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 2005-ben volt abortuszom, utána gyógyszert szedtem, majd miután abbahagytam, első alkalommal teherbe estem, és már megszületett januárban a gyönyörű kisfiam. Ne keseredj el, ezek már nem azok az abortuszok, amik régen voltak. Most már jobban figyelnek szerintem.
2010. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
nekem 2 abortuszom is volt sajnos(igaz, hogy hamarabb, nem 12 hetesen) és rá 1 évre már terhes lettem, most pedig a másodikkal vagyok 21 hetes!
2010. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

tapasztalatom nincs

de szerintem menj el egy nőgyógyászhoz,aki csinál hüvelyi uh-t is,és ő megtudja mondani,h minden rendben van-e a méheddel

remélem minden oké lesz,és sikerül a baba amikor szeretnéd!

2010. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez picit más, de nekem spontán vetélésem volt és utána amint nem védekeztünk azonnal teherbeestem. Azt monják, hogy a szervezet emlékszik a korábbi terhességre és így könnyebben jön a baba. Ilyen szempontból az abortusz is hasonló, szóval szerintem nincs miért aggódnod.


Nem tudom mennyire tágították a méhszájad a műtéthez, de arról olvastam már, hogy abortusz után könnyebben nyílik a méhszáj terhesen. Ha ez neked is gond lesz, legfeljebb fekszel majd picit a végén.

2010. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Két éve volt egy vetélésem, amit művi úton kellett befejezni. 14 hetes voltam. A múlt héten voltam pont dokinál. Ő azt mondja, nem is érti miért nem próbálkoztunk azóta, mert mindenem rendben van. Pedig már egy császármetszésem is volt 6 évvel ezelőtt, arra is azt mondta, hogy nagyon szépen eltűnt a heg.


Szóval szerintem alkatfüggő, hogy kinek mi marad meg egy-egy beavatkozás után. Menj el mindenképp dokihoz mielőtt belevágtok a babaprojektbe és mondd el, hogy volt már egy abortuszod is, érdemes egy citót is csinálni előtte.

2010. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!