Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után ha komplikációk...

Abortusz után ha komplikációk voltak és kell még egy kaparást csinálni, mennyi az esély hogy a következö sikerül?

Figyelt kérdés
6 hetes voltam mikor üres petezsákot láttak ezért befejezték de ugy néz ki nem sikerült ez 3 hete volt azóta elmentem másik orvosshoz itt már két hete hcg szintemet nézik ami még mindig magas jövö héten szerdan megnézik még és ha még mindig magas csütörtökön újra kaparnak!közben felfáztam erre szedek elég nagy dózisú gyógyszert de már arra is gondoltam van még bennem valami ami a gyulladást okozza! Nem tudom mi a jo ha ujra kapartak volna egyböl vagy az hogy várunk hatha kiürülök! Volt már valakinek ilyen? Félek nehogy ne lehessen babám ez végett!??
2009. nov. 25. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem írtak Ergam cseppet?Pedig kellett volna és talán magától kiürült volna!De úgy tudom,ha a baba felszívódik akkor vele együtt a petezsák is!Hát remélem nem lesz baj és nem rontottak el valamit túlságosan!!!!
2009. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!