Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyis beülti előtt állok....

Fagyis beülti előtt állok. Tényleg elég csak egy hetet kímélő életmódot élni? Utána mehetek dolgozni? Fizikai munkát végzek, de a dokim azt mondta, hogy 4-5 nap után mehetek melózni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 08:47
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Elméletileg akik spontán esnek teherbe, azok egy napig sem pihennek, mégis megszületik egészségesen a baba. DE!!!

Ha te úgy érzed, hogy ezzel kárt tennél a babádban, akkor beszélj a háziorvosoddal, ha nem rosszindulatú, akkor kiír táppénzre amíg ki nem derül, hogy sikerült-e. Én sem szívesen végeznék fizikai munkát ilyen helyzetben. Tán még a házimunkát is csak óvatosan. Drukkolok neked, hogy sikerüljön!!!

2011. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inszem után is feküdtem 2 hétig, mert annyira vigyáztam magamra, de nem sikerült. :-(
2011. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy a fagyis beülti sokkal inkább hasonlít a természetes terhességre, mint a stimulációs. Mert ekkor nem kap a szervezet olyan nagy dózisú hormonpótlást. És e miatt nekem is 2 napot mondta hogy pihenjek, utána éljek úgy mint eddig. Bár én nem fizikai munkát végzek. Úgyhogy a te eseted más. Szerintem is inkább írasd ki magad, nehogy nehezet emelj.
2011. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már másnap mehettem dolgozni, mondjuk irodai munkát végzek. Egy ismerősömnek 3X nem sikerült, amikor otthon volt két hétig, amikor nem tudott utána otthon maradni, akkor pedig megmaradt :)


Sok sikert neked!

2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most úgy gondolom, hogy kb. egy hetet itthon maradok, de utána mennem kell dolgozni.
2011. febr. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!