Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felháborító! Ez hogy történhet...

Felháborító! Ez hogy történhet meg?

Figyelt kérdés
Ma voltunk Budapesten a Heim Pál kórházban, ahol a 3 hónapos fiam könnycsatornáját átmosták. Úgy lefogták, hogy a nő körmei véresre horzsolták a gyerekem fejét! Megértem, hogy meg kell fogni, na de ennyire?!
2011. aug. 25. 10:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg gáz...egyáltalán minek egy gyerekekkel dolgozó nőnek a hosszu köröm?? Amugy azt vettem észre hogy sok esetben nemazért fickándoznak annyira a babák orvosi vizsgálatkor,mert olyan kellemetlen amit csinálnak,hanem mert anniyra lefogják őket,hog az fáj nekik. Egyéves kislányommal tavaly ilyenkor EKG-n voltu nk,és a kedves asszisztens nő ugy lefogta a lábait,hogy még egy hét mulva is rajta voltak az ujja nyomai!!!

Mikor egy hűnapos volt a lányom voltunk a kórházban gyerekosztályon,elvitték vérvételre és egy horzsolással a fején hozták vissza...senki enm mondta meg mi türtént,azt mondták nem tudják...

2011. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
Inkább karmolja össze a gyereket, minthogy valami komoly baleset érje amiatt, hogy nem tartotta erősen. Hosszú köröm nélkül is meg lehet karmolni egy gyereket, ha kapálózik.
2011. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok,és nem értek egyet a másodikkal,ugyanis az ujjbegyekkel sokkal biztosabban tud lefogni egy gyereket,mint az ujja hegyével,ergo nem kell ahoz köröm. Mellesleg szerintem a ygermek nyugalmára sem segit rá ha valami plázapics@ vési a fejét...
2011. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Üdvözlet a magyar egészségügyben!

És ez még csak a kezdet!

Az teljesen általános, hogy a csecsemőket rongybabának nézik és nem embernek!

Kívánom, hogy ne kelljen sűrűn találkoznotok az ilyen szitukkal.

Sajnos az én kisfiammal sűrűn kell kórházba, kivizsgálásokra járnunk, úgy elment a kedvem az eü-től, hogy nem megyek vissza a szakmámba (eü-s) dolgozni, életemben ne lássam többé az egészségügyet!

Ilyen tapló, empátia teljes hiánya nélküli embereket nem tudom miért kell alkalmazni (eleve hosszú körömmel hogy engedi a főnöke dolgozni azt a nőt!)!

És nem mentség a pénzhiány,ilyen munkáért mert nem is érdemelnek többet, ilyen ellátást még egy utcaseprőtől is kaphatunk!

Tisztelet a kevés kivételnek!

Még egyszer hozzáteszem úgy írom ezt, hogy szakmabeli vagyok és én megpróbáltam annak idején maximumra törekedni, de hiába, nehéz az árral szemben úszni.

Azokat kiutálják, akik (pozitív irányban) kilógnak a sorból és eleve a többi alapján ítélik meg azt is,a ki nem tapló!

2011. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%

na ha a gyerekemen ilyen sebek lesznek, mert pl. a nagy köröm belevésődik a bőrébe, vagy valaki hülye és nem tudja normálisan megfogni a kis gyereket, akkor olyan balhét csinálok, hogy egy életere megemlegetik.


Ismerősöm gyermeke születésétől fogva hónapokig volt kórházban, -Heim Pál- és a nővérek nem igazán figyeltek a gyerekre, ezért a kis gyereknek a füléből egy nagy darab leszárad, mert elvolt nyomva.

2011. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem azt írtam, hogy körömmel kell fogni. Azt írtam, hogy egy kapálózó gyereket nem nehéz megkarmolni. Van gyereked? Sosem rántotta még ki a kezét a tiédből? Az enyém megtette már és bizony volt, hogy a körmömbe kapott.
2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%

"a kis gyereknek a füléből egy nagy darab leszárad, mert elvolt nyomva."


persze.....

2011. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

Mikor az 5hónaposomnak mindenáron a karjából akartak vért venni, meg oda bronült vagy mit tenni, és ezért majdnem eltörte a nővérke a karját...

Onnantól inkább én fogtam le a kicsit. Kevésbé félt a bébim.

Az, hogy Én megkarmolom, lecsapom "balesetezünk" az egy dolog, a fiamtól vagyok kék meg zöld, ahogy heves nagy ölelésekkel át meg átgázol rajtam, gyitepacizunk, ugrál a lábamon, mert egy kupacon szeleskedünk egymással, de egy eüs dolgozónak pont, hogy nincs joga szeleskedni, erős lefogással meg rémissze a babát.(igaz orrszívásra, de pont nővérke mutatott egy fogást nekem, ahol a körmöm közel sincs a fejéhez a gyereknek, és meg se tudja mozdítani, igaz nem egy emberes orrszíváshoz, ezért nem értem, kislányom nyelvfék feloldásánál is sikerült óvatosan határozottan megfogni a fejét pedig csak 2hetes volt)


(a fül leszáradás kicsit nagyon durván hangzik, még a magyar eüben is....)

2011. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező nem írta, hogy hosszú lett volna az asszisztensnő körme, nem tudom, hogy honnan veszitek a vérengzően hosszú körmöket.

Nekem mindig is ujjbegyig ért a körmöm és bizony előfordult nem egyszer, nem kétszer, hogy véres nyomot hagyott maga után ha éppen kikapta magát a gyerek a kezemből.

Két csemetém van, jártunk már a Heim Pálban, a Madarász utcai gyermekkórházban, a Dél-pestiben és a kistarcsai kórházban, de egyik esetben sem találkoztunk ilyen eü-s gárdával, amiről ti beszéltek. És csak azt nem értem, hogy ha problémátok van egy adott helyzetben, miért nem ott kezelitek? Miért nem az asszisztensnőtől kérdezitek meg, hogy szükség volt-e erre? Vagy ha tényleg hosszúkörmös az illető, miért nem neki teszitek szóvá? Vagy jobb utólag a neten hergelni magatokat? Tényleg nem értem, valaki magyarázza már el nekem.

2011. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Kötelezném azokat, akik gyerekekkel foglalkoznak, hogy vágják le rendesen a körmeiket, különben nem dolgozhatnak gyerekekkel. Sőt a gyűrűt is tiltanám munkaidő alatt!
2011. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!