Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintem felháborító!

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam! Nem tudom ki hogy van vele, de én ilyet sosem tennék. Szóval mostanában egyre több anyukát látok szoptatni utcán vagy bevásárlóközpontba a padon ülve mindenki szeme láttára. Oké, hogy természetes, de mégis egy intim dolog nem?


31 hetes km


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
91%
Majd meglátod, ha megszületik...
2011. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
93%

Semmi felháborító nincs benne.

Megéhezett a babája, hát megetette.Ennyi.

2011. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
91%
Ha elvonul, diszkréten csinálja, engem nem zavar. Főleg, hogy tudom, a babák nem gépek, nem lehet mindig kiszámítani, hogy hazaérj, mire megéhezik (addig meg mégsem lehet a 4 fal között maradni, hogy már nem szopizzon). Előre fejni se tud mindenki, főleg, hogy ebben a hőégben nem igen megoldható a tej szállítása cumisüvegben, meg persze sok szopizó baba el se fogadja a cumisüveget. Engem nem zavar a babáját szoptató anyukák látványa. Nem szoktam őket megbámulni.. ennyi. Mindenkinek magánügye, hogy mivel és hol eteti meg a babáját. Majd, ha a tiéd is megszületik, rá fogsz jönni, hogy mások az elvek és más a valóság...
2011. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Én egyet értek veled. Szerintem is ez egy intim személyes dolog. Én nem szoptatnék az utcán, nyilvános helyeken sem. 40+4 Hkm
2011. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
82%
Külső szemmel nézve engem is zavar, de ha egyszer éhes a baba akkor nincs mit tenni meg kell etetni, ha kell akkor az utcán is.
2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
43%

Felháborítónak épp nem, de furcsának érzem, és nem helyeslem én sem... most majd jól lehurrognak,de nekem is az a véleményem, hogy ez nem tartozik másra, csak mamára babára

36 hetes km

2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
85%
Az én anyukám, sokat dolgozott és mindig vitt magával!:) és ahol éppen éhes lettem ott meg is etetett! mivel Ő szégyellős egy pelenkával mindig eltakarta magát!:)
2011. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, min akadtál ki. Számomra inkább kedves, megkapó látvány. Szép idő van..

Nem hiszem, hogy úgy szoptatnának, hogy a látvány vissza tetsző legyen. És nem is illik odanézni különben.

Ha madonna képet látsz, vagy szobrot, azon is kiakadsz akkor?

Különben nem hiszem hogy az anyák a látvány kedvéért csinálják. Szerintem megszomjaznak-éheznek a kicsik ebben a melegben. A csecs-evők.

Örömmel látok szoptatókat, és szomorúan néznék éhségtől-szomjúságtól-nyűgösségtől ordító csecseMőt.

2011. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
93%

Én is takarom pelenkával, de örülök, hogy szopik. Ha sír, akkor is minket néznek, miért okozzak neki fájdalmat, azzal, hogy nem adok neki enni? A hazatérés nem mindig sikerül úgy, ahogy én szeretném, és így legalább el bírunk menni félnapokra a parkba. Majd látod ha megszültél, hogy a gátlás lesz a legkevesebb. :)

Sok egészséget Mindkettőtöknek! :)

2011. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
87%

Te nem szoktál az utcán enni? Hamburgert? Fagyit?

Egy kisgyerek miért ne szophatna? Sokkal inkább, mivel a felnőttek is az utcán esznek, holott tudnának várni. Egy kis csecsemő nagyon nehezen vár..pláne ha fáradt, sírós, és ott van közel az anyukája..természetes, hogy AZONNALI enyhülésre vágyik ..nagyon pici még..és nem fogják a társadalom előítéletei.

És melyik anya tagadná meg a csecsemője vágyát?!?

Nem találom annyira intim dolognak. A szopós baba szopik. Ebben mi az intim?

2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!