Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testápolószerű folyás a...

Testápolószerű folyás a ciklus 19. napján? Még soha életemben nem volt ilyenem. Teljesen szagtalan, de jó sok!

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy okozhatja a hüvely természetes savasságának felborulása pl. savas hüvelyöblítők miatt (lactacid-ot használok már legalább 10 éve), de lehet a terhesség miatt felborult hormonháztartás következménye is.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2011. febr. 26. 14:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Az orvos nem talált semmit. Kenetet vett, s valami lakmuszpapírszerűvel is megnézte, s teljesen rendben találta. Nem tudja, hogy mi lehetett. Azt írta,hogy van, mikor a szervezet legyőzi a bajt, egyébként felfázásra gondol. Ja, meg azt mondta, hogy valami hámsérülésfélét lát.

Nem kaptam se kúpot, se gyógyszert.

Ajánlott Vitagyn C hüvelykrémet megelőzésre. Ez nem ártalmas a terhességre se, ha sikerülne már végre teherbe esnem.

Veletek minden rendben a terhesség elején?

2011. márc. 16. 15:22
 22/22 A kérdező kommentje:

jellemző, hogy mikor jött újra elő ez a fehér folyás? mikor már voltam orvosnál. 2 nappal utána. nem hiszem el!! Most épp a 12.napon vagyok. múltkor a 19.napon jött elő. én ezt egyszerűen nem értem!!! (Most nem csíp, és ismételten szagtalan és kenhető, krémszerű).

Nem tudom, mi történhetett az előző ciklusban, mert az előtt soha az életemben nem volt ilyen :(

2011. márc. 19. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!