Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testápolószerű folyás a...

Testápolószerű folyás a ciklus 19. napján? Még soha életemben nem volt ilyenem. Teljesen szagtalan, de jó sok!

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy okozhatja a hüvely természetes savasságának felborulása pl. savas hüvelyöblítők miatt (lactacid-ot használok már legalább 10 éve), de lehet a terhesség miatt felborult hormonháztartás következménye is.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2011. febr. 26. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
és a mensidet mikorra nem várod? majd írj, hogy mi lett!drukkolok!!!!
2011. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
én márc. 8-ra nem várom a menzimet.
2011. márc. 4. 16:03
 13/22 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2011. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
semmi jó újság. Ma megjött :(
2011. márc. 8. 17:25
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,de ne keseredj el!!!Nem szabad!Tudom közhelyként hangzik....próbáld meg a premens barátcserjét napi egyet patikában vény nélkül kapható,holnap már meg kellene venned és szedni mert menzitől kell pozitív tesztig vagy köv menzig.Nekem bevált első cserjés hónapom volt és most 5+2 hetes vagyok:)3 hónap a szedési javaslata de ahogy itt olvastam rengeteg embernek már első hónapban meg volt az eredménye:)E mellé én napi egy Elevitet szedtem (amit most is a magne b6) mellett,a párom pedig multivitamint szed amiben van plusz szelén.Én ittam a cickát is félidőig,és a palástot utána:D Tudom soknak tűnik de ártani nem árt.Ezen kívűl páromra ráparancsoltam,hogy csak tusolás,mert a forró vizes ücsörgés nem tesz jót a kisfickóknak,és az alsógatyáit is kicseréltem lezserebre.Mert az sem jó ha szoros,és összenyomja a zacsit.Valamint ebben a hónapban csak a Jónás napjaimat számoltam ki akkor voltunk együtt.Nem figyelgettem a jeleket nem ovu teszteltem pörgős hónap volt....Hidd el sikerülni fog!!!Remélem adtam pár hasznos tippet!!!Drukkolok,ne keseregj túl soká,inkább nézd úgy új hónap és lehet a Ti babátok a Szeretet Ünnepére van megírva:)
2011. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a lactacidnak semmi köze én is használtam használom.Nekem ez fontos és már megszokássá is vállt.Alapvető női higiénia .:)Utolsó voltam.
2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon aranyos vagy!!

iszom a cickafarkteát, és ovutól a palástfűteát (ez a 3. ciklusom) s elevitet is szedek (ősz óta).

Nem lesz baj, ha még barátcserjét is szedek hozzá? Nem túl sok?

Jónás napjaimat én is figyelem, de nekem júliusig csak és kizárólag a nemvárt napokra esik (pont előtte napra, első napjára, 2.napjára, 3...), legközelebb nyárra kerül nem vérzés elé vagy idejére :( Nekem még ez sem kedvez :(

Most meg még orvoshoz is megyek, hogy mi a fene volt ez a fehér folyás. de ha felír valami hüvelykúpot vagy gyógyszert, akkor ez a hónap is ugrott baba ügyben :(

2011. márc. 8. 18:26
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog felírni semmit szerintem,mert ez nem rendellenes folyás.A nőknek van ilyen.Ha nem viszket csíp akkor semmi gáz.Nem nem lesz sok,mondom én is szedtem is meg teáztam is!!!Higgy nekem!!!:))))Az sem baj hogy a Jónás nem várt napjára esik ha nem probléma egyikőtöknek sem akkor azért ne hagyjátok ki azokat a napokat sem,hallottam itt többször hogy menzis napon fogant a bébi,pont a Jónás napok miatt.Lh tesztelhetsz is ha gondolod.Szerintem mindenképp szedd a barátszerjét is!!!!Segíteni fog!!!Szorítok!
2011. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Sajna nekem ez nem természetes, hiába szagtalan és nem darabos (mint a gomba esetében). Amikor nagyon sok folyásom volt ovu után kb. 1 héttel, akkor csípett egy picit.

Hétvégén együtt akartunk lenni a férjemmel (mellesleg Jónás napok is kezdődtek), de nagyon kellemetlen volt az egész (égett, csípett belül), pedig már elmúlt a folyásom, s amúgy nem érzek semmit. A menzeszem sokkal kevesebb, mint szokott. Lehet ez is valami mellékhatás.

Gomba nem lehet, mert abban már volt részem, s ez tutira nem az (vagy egyéb gombafajta). Remélem, semmi komoly! Túl sok ismerősömnek vannak problémái, amik miatt nem jön össze a baba :(, ezért duplán izgulok.

Szerdán megyek orvoshoz! Ha megtudok valami okosat, írok!

2011. márc. 9. 12:56
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendben,akkor majd figyellek hogy mikor írsz:)Amúgy Viki vagyok és gondolok majd Rád,csak nyugi:))
2011. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!