Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék a mihamarabbi...

Mit tehetnék a mihamarabbi siker érdekében?

Figyelt kérdés

Már 8hónapja próbálok teherbe esni,sikertelenül.Ha lehetséges a férjem jobban el van keseredve egy sikertelen hónap után,mint én.Mit tehetnék,a mielőbbi babásodás érdekében?Milyen vitamint szedjek,vagy milyen teát igyak? Esetleg hány naponta szexeljünk?Milyen "praktikákat","trükköket" próbáltatok vagy ajánlotok?

Nagyon szeretnék már egy + tesztel kalimpálni a férjem előtt.

Görbét vezetek,amivel semmi gond.Határozottan látszik az ovu.26-28naposak a ciklusaim.Esetleg a mensi előtti 2 nap barnázás lehet probléma?

Minden tanácsot szívesen olvasok!

Ja,és nem vagyunk rágörcsölve a dologra,csak egyszerűen vágyunk egy közös kisbabára!


2011. febr. 27. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs, de nekem mégis úgy jön le, hogy rágörcsöltök. aztán ne legyen igazam.

www.babatakarok.hu

ezt ismered? érdemes olvasgatni, sok jótanács van rajta.

mielőbbi babát kívánok :)


amúgy a barnázás nem feltétlenül jelent gondot, ha szépen látszódik az ovud szerintem minden rendben van. esetleg csináltathatsz egy hormonvizsggálatot a nődokival, hogy biztosra menj.

2011. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szabad rágörcsölni,bár tudom hogy ezt nagyon könnyű mondani! ha veled minden rendben van,akkor érdemes lenne a párodnak is elmennie egy kivizsgálásra,mert pl itt is vannak olyan terhességre vágyó hölgyek,ahol a férfi oldaláról nem stimmel valami.egy próbát megér,ne adjátok fel:)!
2011. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ketteske ***** válasza:
Ovu tesztet próbáltad már? Nekünk elsőre bejött. :)
2011. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem is ugyan ez a problémám...Mintha én tettem volna fel a kérdést! Sok sikert!
2011. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked is sok sikert kívánok!

2011. márc. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!