Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki borzasztóan...

Van valaki, aki borzasztóan émelygett, szédült a ciklus 3. hetétől? És mivel végződött?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem a múlt ciklusomban a nemvárt jától volt borzasztó émelygésem és 100%-ig biztos voltam, hogy terhes vagyok. Az émelygési hullámok 2 naponta törtek rám, ami után este mindig furcsán görcsölt a hasam. Erre 5 nap késéssel megjött. Most az ovuláció után vagyok 6 nappal, de már ma borzasztóan émelyegtem (ugyanaz az érzés volt, mint múlt hónapban) és most eléggé fájogat a hasam, szúr a bal oldalam. A furcsa az, hogy most 1 héttel előbb jött ez a dolog. Nem értem, tudtok esetleg segíteni tapasztalatokkal? Előre is köszönöm.
2009. febr. 16. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!