Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az idegesség mennyire befolyás...

Az idegesség mennyire befolyásolhatja a menstruációmat?

Figyelt kérdés

pontos időben jött meg a menszeszem.A menstruációm 3. napján elmentem egy buliba,egész este ott voltam,de sajnos egy kis baj történt(ez nem lényeg)és nagyon ideges lettem.Természetesen az idegesség msánap is folytatódott és a 4. nap csak fehér folyásom volt.Ennyire befolyásolhatja?

azért aggódok még egy picit..mert alig vártam,hogy megjöjjön(féltem h egy kis baleset miatt teherbeestem..aminek eléggé kicsi volt az esélye.mert tudom h előfordult már h vki teherbe esett,de pár hónapig még menstruált.Mit gondoltok erről?


2009. febr. 16. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ha teherbe estél lehet vérzés de az már nem olyan erös, kisebb vérzés párszor. de ha már jó pár hónapja voltatok együtt és megjött azóta többször is már akkor nem lehetsz terhes.

viszont idegeség miatt lehet hogy nem jön meg de hogy csak úgy elmegy az nem lehet, de végül is meg volt. ha köv hónapban nem lesz normál a mensid menj el dokihoz, lehet hormon problémád van.

2009. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs nagy esélye,hogy terhesbeestem.. attól paráztam,hogy a barátom ujján volt egy kis sperma(ami már nem volt friss,meg volt száradva)és azzal ujjazott meg.De a menstruációm időben jött meg,az első 2-3 nap terljesen normális volt,tehát norm.mennyiségű volt...a 4.nap végén vmint 5.nap is már volt barnás valadék,igaz kis mennyiségű.
2009. febr. 16. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem idegesség miatt mindig előbb szokott megjönni. Volt úgy, h egy héttel!
2009. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!