Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásolhatja a menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja a menstruációmat a nemi életem?

Figyelt kérdés

Befolyásolhatja a menstruációmat az, hogy mennyire aktív a nemi életem? Utoljára január környékén voltam sráccal és egy ideje új párom van és eljutottunk odáig, hogy már szexuális életünk is van. A hosszas kihagyás okozhatja, hogy előző hónapban késett kb. 5 napot, most pedig hamarabb jött meg kb. 5 nappal? (az előző havihoz nézve) És most nem is vérzek annyira és abszolút nem fájt előtte se a hasam se a mellem.

Köszönöm előre is.

17/L


2010. aug. 31. 19:28
 1/3 anonim válasza:
nem
2010. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
befolyásolhatja, de nem feltétlen a szex befolyásolja.. lehet akár az időjárás, vagy több stressz..
2010. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 crystal90 válasza:
hat ha nem vedekezel 9 honapig fogja befolyasolni
2010. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!