Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolhatja az antibiotiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja az antibiotikumon a menstruációmat? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a menzeszem már 2 napja késik.

A párommal hétvégén készülünk lagziba,szóval már akkora ideg van bennem...

A múlthét pénteken kezdtem el szedni antibiotikumot (ugyanis volt egy jó kis torokgyulladásom),de már szerdára be is szedtem.

A kérdésem az lenne,hogy szerintetek befolyásolhatja a menzeszt a gyógyszer?

Mármint késhet miatta?


Egyébként nekem mindig időben szokott jönni (most is júl.11-12-én kellett volna),de most még csak tünetei se nincsenek,hogy megjön :(

(nekem előtte egy jó pár órával iszonyatosan görcsöl a hasam)


A párommal egyébként gumival védekezünk még egyelőre.


Fontos lenne a válasz,mert már el vagyok keseredve.

Köszi előre is!


2011. júl. 14. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Emellett a vadonatúj kis rucimat fel sem tudom venni,amit pont erre az alkalomra vettem. (Ugyanis ha megjött volna időben szombatra múlóban lett volna)

De mindegy,ez legyen a kisebb problémám,csak jönne már meg :(

2011. júl. 14. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem mononukleózisom volt, és beszedettek velem 3 féle antibiotikumot is, aztán kiderült, hogy mivel vírusos volt, és nem bakteriális fölösleges volt-.-

na mindegy, a kérdésedre válaszolva: nekem is késett pár napot. bár nekem mindig pár nap különbség, de nekem vagy 5 napot késett, annyit meg nem szokott. szóval szerintem befolyásolhatja.

2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

11:53!

Nekem sem szokott ennyit,mindig szinte napra pontosan jön.

Most meg?

Nagyon remélem rendbe jön minden.

2011. júl. 14. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,okozhatja a késést az antibiotikum.Ha 1 hét múlva se jönne meg,azért csinálj egy terhességi tesztet.
2011. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!