Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég volt egy vetélésem....

Nemrég volt egy vetélésem. Aztán hogy hab legyen a tortán, lett egy hólyag hurutom! Ezek után mikor próbálkozhatunk újra? Mikor lehetek biztos benne hogy a hurut elmúlt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem akkor gyógyultál meg, ha már nincs semmi tüneted és a közérzeted is a régi. Pontos eredményt csak laborvizsgálatok mutatnak.

Nagyon sajnálom ami veled történt. :( Mikor voltak ezek a dolgok? Vetélés, plusz a hólyaghurut? Van a kettőnek egymáshoz köze?

2009. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Januárban volt spontán vetélésem. A nődoki aztmondta ebből kifolyólag lett a hólyag hurut.Már jól érem magam,émelygés hányinger elmúlt.Úgyhogy ismét a babaprojekt foglalkoztat.
2009. febr. 16. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem januárban volt egy missed ab-m (18 hetesen). nekem azt mondta a doki 2-3 mensi és próbálkozhatunk. szerintem ha a jözérzeted jó, hajrá. a hólyaghuruttal viszont vigyázni kell,mert a dokim azt mondta, a szervek olyan közel vannak egymáshoz, hogy egy felfázás is okozhat vetélést. amint teljesen rendbe jössz szerintem lehet próbálkozni
2009. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!