Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hányás a terhesség melyik...

A hányás a terhesség melyik részében dominál?

Figyelt kérdés
vagyis gondolom,hogy mikor szoktak a terhesek hányni, az elején, cca pár hét, vagy... mikor? egyáltalán a hányás ez állandó terhesség jel?
2011. febr. 28. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyén függő, én például a terhességem egyik szakaszában sem hánytam. Az elején voltam csak egy kis ideig érzékeny a szagokra.
2011. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam. Az első 3 hónapban jellemző, de olyat is hallottam hogy valaki végig hányt. Ez ritkább.
2011. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapig volt állandó jel, de van, aki egyáltalán nem hány terhessége alatt. Én még szülés közben is hánytam, aminek nagyon örült az orvos is és a szülésznő is, mert az ilyenkor a tágulást jelzi. Általánosságban a 12. hétig szokott lenni és esetleg a végén, amikor már a baba nem fér el és nyom mindent.
2011. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az első terhességem alatt hánytam,az első 3 hónapban. Utána csak a jósló fájások alatt.
2011. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!