Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogytál terhesség alatt...

Fogytál terhesség alatt diéta, hányás, bármi miatt?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel, mert szeretnék diétázni, persze nem drasztikusan. Eleve túlsúlyos vagyok, és nem szeretnék 100 kilóval szülni menni, meg a magas vérnyomást, stb.. is elkerülném. Szóval létezik olyan, hogy a baba szépen nő, csak mondjuk én nem? :) 29 hetes kismami vagyok, eddig +6 kg-mal. De az előzőnél még a "maradék" 8 hétben feljött 10 kg, aminek egy része víz volt, másrészt ettem össze-vissza mindenfélét, majdhogynem mértéktelenül.

És akit a vércukorszintje miatt diétára fognak, az sem hízik? Vagy csak minimálisan?


2011. jún. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én a sok hányás miatt kb 3 kg-ot fogytam,de ne aggódj,visszajön!A sok azt jelenti hogy naponta akár háromszor is,nem számított,hogy milyen napszak van.
2011. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sya terhessegem elejen en is nagyon sokat hanytam es fogytam is 5kg .most viszont vissza jott a duplaja25 hetnel tartok.es hozza teszem hogy a hanyas korszakom is tegnap vissza jott.egyel sok gyumit .vagy zoldseget .en pl azt se birok enni.25 hkm
2011. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a két terhességem alatt fogytam az első 4 hónapban,elsőnél az idegeskedés miatt,másodiknál a hányás,hányinger miatt.Kisfiamnál 18kiló plusszal mentem szülni,most a leadott 4 kilóból már másfél visszajött,most vagyok 20 hetes!
2011. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok mint te. Az első babám után rajtam maradt 11 kiló. Ezt nem sikerült leadnom 2,5 év alatt. Most a másodikkal vagyok 8 hetes, és már most híztam 2 kilót. A végére tutira 100 kiló fölött leszek, a hideg is kiver a gondolattól:(

Diétázom, többször eszem keveset. Diétás kenyér, sovány husik, zöldségek, és tejtermékek a menü. Gyümölcs van nasi helyett.

2011. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!