Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik voltak a tuneteitek...

Mik voltak a tuneteitek amikor kislányt, és milyenek amikor kisfiut vártatok? Mi volt a kulonbség 2 terhesség kozott? Pattanások, hányinger, hányás, szédulés, idegesség, mellfájás, stb.

Figyelt kérdés
Nekem az elso kislány volt es szerintem megcsunyultam, az arcom teljesen pattanásos lett, a 6.ik héttol hánytam egészen a 20.ik hétig,most már a 7.ik hétben vagyok, és szintén kijonnek a ragyák, de most széduléssel kezdodott, és a mai napig nagyon fájnak a melleim, es joval nagyobbak mint az elsonél, és most nem hányok, csak émelygek, és kevesebbet eszem
2011. júl. 23. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különbség nem volt a lányos és a fiús terhességeim között
2011. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a fiúval semmit sem éreztem, alig vártam, hogy nagyobb legyen a pocak, és végre tényleg terhesnek érezzem magam. 2 évvel később a lánnyal borzasztó állapotba kerültem, hányás, szédülés, iszonyatos közérzet. Most megint terhes vagyok, olyan, mint az első, megint nulla tünet.. :-)
2011. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem voltak különbségek. Lányomnál reggelente émelygés rosszullét hányinger,fiamnál semmi. Pattanások lányomnál voltak fiamnál semmi. A hasam formája is tök más volt. A fiamnál valóban a sósat kívántam inkább,míg a lányomnál az édeset vagy semmit. Szerintem tényleg vannak ilyen különbségek,nekem szinte mind igaz volt. :)
2011. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Mint az előttem válaszolók: lányommal hánytam minden reggel kb. 3 hónapig, a fiammal semmi hányás nem volt, párszor émelyegtem, de sosem hánytam.
2011. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnál nagyon fájt a mellem,émelyegtem a 7. hétig, de ezen kívül semmi bajom nem volt.

Most vagyok a lányommal a 27. hétben, a várandósság elején durva hányingerem volt és nagyon fáradékony is voltam.

Innen tudtam, hogy csajszi lakik odabent vagy inkább csak gondoltam, de jól.:)

Boldog babavárást!

2011. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat, nagyon érdekes, hát ezekbol a válaszokbol inkább az tunik ki hogy a lányos terhességek a hányosabbak és kulsoleg is a rosszabb, az én tapasztalatom szerint is. most nagyon gyomorfájos vagyok, savam van és olyankor tor rám a hányinger, de még addig nem jutottam hogy hányjak,és nagyon fázos vagyok, akkor valoszinuleg kisfiu lesz:-)
2011. júl. 23. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi nekem csak egy lányom van.Igaz hogy sokat hánytam de nem voltam pattanásos.
2011. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányomnál semmi.Most fiút várok és az elejétől fogva iszonyatos sokat "szenvedek"

4 héttől 15hétig hányinger,fáradtság,levertség,migrén,pattanások,

most rengetegszer keményedik a hasam,hamarabb elfáradok,a hasam is sokkal nagyobb és elevenebb is mint a kislányom volt anno a pocakomban....

21 hetes kismami

2011. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettővel pattanásos voltam az elején, a lánnyal hánytam, a fiúval csak párszor, viszont reggeltől estig folyamatos hányingerem volt a 14.hétig.Gyomorégésem mindkettővel volt, amiért újra hánytam kb a 30. héttől.A lányos terhességem sokkal könnyebb volt, de a fiúval a szülés volt nagyon könnyű, bár ez attól is függ, hányadik szülés.A mellem mindkétszer sokáig fájt, a fiúval sokat szédültem, sósat kívántam, a lánnyal folyton édeset.
2011. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat:-)inkább fiús terhessegre gyanakszom a leírtak alapján, más mint a kislányommal volt, de hát minden terhesség más
2011. júl. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!