Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer meg ezer ilyen kérdés van már... De nagyon ideges vagyok.

Szóval még szűz vagyok, 17 éves. A barátommal szerdán pettingeltünk, és ő előbb ment el. Aztán megtörölte zsepibe, de féltem, hogy a keze is olyan lett. Meg is kérdeztem tőle, hogy nem e belenyúlt, de azt mondta, hogy száraz a keze, meg éreztem is, hogy száraz. Ezután ő kezdett el engem simogatni, de nem ujjazott meg, hanem csak a csiklóm környékén kényeztetett.

Nem vagyok biztos abban, hogy tényleg volt e a kezén sperma, de félek, hogy volt egy nagyon pici..

Azóta tiszta ideg vagyok, 2 hét múlva kéne megjönnie. Már 3 napja fáj az alhasam, ma este hányingerem is volt.

Lehet, hogy túl dramatizálom ezt az egészet?Ebből lehet terhesség? És a rosszullét mitől lehet?

A válaszokat előre is köszönöm! Bunkó válaszoktól kíméljetek!

17/L


2011. febr. 28. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha két hét múlva kell megjönnie, kb most ovulálsz, az járhat alhasi fájdalommal, a hormonok ingása pedig a hányingerrel. ha a hüvelyedbe nem került sperma, akkor nem lehetsz terhes.
2011. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kizart dolog,hogy igy terhes legyel !ne aggodj!
2011. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újabb kutatások szerint egy sperma különben se elég. Több is kell, hogy feloldjon valami anyagot a petesejt körül és csak ezután tud bemenni az az egy.
2011. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!