Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak jobb, és kevésbé...

Vannak jobb, és kevésbé megbízható terhestesztek? A drágább feltétlenül jobb? Egy napja késik, ez az első tabimentes hónapom, egyáltalán nem barnázok, semmi jele a mesinek.

Figyelt kérdés
Ma reggel negatívat teszteltem egy 600.-Ft-s dm teszttel... hát nem tudom.
2010. márc. 6. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem az ar a lenyeg, hanem az erzekenyseg, hogy mennyire erzekeny a teszt, kerdezd meg a patikban hogy melyiket ajanlak, hogy korai terhesseget megallapits.
2010. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy neked még kevés hcg-d, és pont ezért nem mutatja ki. Én nem várt előtt 1 nappal teszteltem Clearblue-val pozitívat, erős 2 csík volt. Szerintem nem az ára, hanem az érzékenysége a mérvadó. A clearblue-t a pult alól adják:) Drágább, mint az átlagosak.
2010. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a DM-estől drágább,de nem vészes.patikus nekem a QUPIDO(25-ös érzékenységű) tesztet ajánlotta.A nemvárt előtt 5nappal nagyon halvány de + lett a teszt.
2010. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a dm-es pozitív lett a várt után 5 nappal, annyi késés simán belefér bárkinél bármikor. ha most hagytad el a gyógyszert, lehet, hogy 1 hetet is késni fog.
2010. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hátnem akarlak elkeseríteni, de nekem gyógyszer abbahagyása után egy évig nem jött meg, utána is csak 3 havonta, úgy felborította a hormonháztartásomat.
2010. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!