Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha véletlen pont megtermékenyü...

Ha véletlen pont megtermékenyül a petesejt és utánna megyek HSG-re, az mennyire káros?

Figyelt kérdés
Jövő hónapra vagyok kiírva röntgenes HSG-re. De mi van, ha előtte lesz peteérésem, megfogan(adná az Isten), akkor a röngen sugarak károsíthatják? Vagy inkább ne próbálkozzunk előtte? És ha közvetlen utánna fogan meg, akkor már nem káros? Vagy a jövőhónapot egy az egyben hagyjuk ki? Vagy ez hogy van?
2009. febr. 17. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a HSG-t pont emiatt közvetlen a vérzés után, még peteérés előtt végzik. Te hanyadik napon mész?
2009. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 10. napon, feltéve ha pontosan jön meg a menzim. Néhány nap eltérés szokott lenni, ezért izgulok egy kicsit. De utánna lehet próbálkozni? A kontraszt anyag és a röntgen sugár addig már felszívódik?
2009. febr. 17. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

Ha a legkisebb esélye is felmerül, hogy megfoganhatott a bébi, akkor nem csinálják meg a vizsgálatot. 3 hónapja voltam pont így. Meg kellett várnom míg megjön, elmegy utána tesztelni és utána visszamenni. Németországban így működik, otthon úgy hallottam ennek ellenére megcsinálják...

2009. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hsg után azt mondta a doki, hogy nem kell védekezni. Mivel több napig véreztem így kimaradt az a hónap.
2009. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem hiszem hogy itt elhalasztanák, úgyhogy inkább nem próbálkozunk előtte. Az a biztos. Tényleg köszi hogy megerősítettél a félelmemben! De azt is mondja meg valaki, hogy utánna mi a helyzet? Vagy ezt a hónapot felejtsem el?
2009. febr. 17. 12:00
 6/7 A kérdező kommentje:
11.59-es Köszi. Pont egyszerre írtunk! Szóval utánna nem kell védekezni?! De jó!
2009. febr. 17. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
HSG előtt közvetlenül nekem csináltak HCG vizsgálatot vérből.
2009. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!