Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alkohol káros hatása mikor...

Az alkohol káros hatása mikor és hogyan hat a spermára?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha a Párom megiszik pl egy üveg bort egy buliban ennek a sperma károsító hatása pár napon belül látszik, vagy csak hónapokkal később? Mert azt tudom, hogy 3 hónap kell hogy újratermelődjenek, de ha károsodás éri őket az mikor látszik meg?

Továbbá érdekelne, hogy a bor csak a mozgásukat lassítja vagy a szerkezetüket is roncsolja és abból, hogy hétvégente megiszik 5-7 dl bort születhet beteg gyerekünk? Vagy csak később jön össze a bébi mert nem érnek célba?

Köszi a válaszokat! :)


2011. ápr. 17. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi bajuk nem lesz. A nagy mennyiségű, rossz minőségű, állandó alkoholfogyasztás már más, de azért amit te írsz, az semmiség. Ha így lenne, akkor csak antialkoholistáknak születne egészséges gyerekük.
2011. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig próbálkoztunk, folyamatosan tuszkoltam a férjem fejébe, hogy ne igyon, mert nem fogok teherbe esni. Nem is volt gond, bár néha, amikor úgy alakult, hogy tüszőrepedés előtt volt valami buli, sajnáltam, hogy emiatt nem engedheti el magát úgy, mint a többiek. Aztán amikor már nem "gyúrtunk" a babára, normális életet éltünk, buliztunk, ittunk, ha úgy adódott. Akkor egyből terhes lettem :) Ez természetesen nem azt jelenti, hogy az alkohol segített :)
2011. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!! :-)


Én is úgy vagyok vele, ha "letiltom" a Páromat a kikapcsolódással járó iszogatásról azzal lehet többet ártok Neki, mert a babán fog Ő is kattogni és a stressz sem jó!!! :-)


Nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok!!! :-)

2011. ápr. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!