Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat e terhességre: este...

Utalhat e terhességre: este lefekvés után (hanyatt) olyan érzésem van mintha valami könnyű kispárna vagy valami más lenne az hasamon? A méhem körül. A cicifájásra nem adok mert az a múlt hónapban is fájt, de megjött.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet, de azért ez még nem egy pozitív teszt....
2009. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez biztató!? Tesztet leghamarabb hétvégén csinálok. Majd megírom mi lett. Amúgy Te éreztél ilyet terhesség alatt?
2009. febr. 17. 11:31
 3/13 anonim ***** válasza:

nem, nekem a doki mutatta meg, hogy hol van a méhem az első terhesgondozáson, akkor olyan volt tapintásra, mint egy teniszlabda, és olyan ruganyosan kemény- nem tudom érted-e amit mondok, de állítólag koraterhességben éppen puhának kell lenni a méhnek. szerintem ha érzed, hogy valami mozgás va az lehet a babóca ágyazódásának jele, nekem sajna mensi előtt is van, hogy olyan mocorgós érzés, szóval nálam ez nem lenne tünet, de ha Te ilyet nem éreztél, akkor lehet, hogy nálad az.

mikorra nem várod?

2009. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Enyhén bizsergő érzés van a hasamban, meg olyan érzés mintha valami lenne rajta.
2009. febr. 17. 11:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 24-ére nem várom. Köszi az eddigi infókat. Amúgy meg tanulni lehet mások tapasztalataiból! :)
2009. febr. 17. 11:46
 6/13 anonim ***** válasza:
sajna ez még nagyon korai, még az is lehet, hogy csak most randiznak a sejtek benned, drukkolok, hogy összejöjjön a baba!
2009. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. febr. 17. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 24-ére nem várom, nekem folyamatos bizsergés van lent, meg állandó pisilhetnékem van és nekem is fent van a hőm 37-37,2 körül. Meg néha van egy-két szurkálásom a petefészkeimnél.

Érdekes dolog ez, mert mikor az első babámmal voltam terhes, ezek fel sem tűntek, most meg, hogy várom, minden kicsi jelnek hatalmas jelentősége van ;)

Drukkolok magunknak! :)

2009. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 25-re várom és nekem is szurkálnak a petefészkeim, meg puffadtnak érzem magam. A hőm mára megemelkedett két tizeddel, eddig 36,8 volt most ma már 37 volt. Ha ez így marad, akkor azért talán reménykedhetem:)
2009. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) Drukkolok nektek is meg magamnak!
2009. febr. 17. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!