Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik március elejére nem...

Akik március elejére nem várják csináltak már tesztet? Mikorra nem várjátok és mi lett a teszt eredmény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 22:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szerintem még van remény.Nekem is később mutatta ki,akkor is halványan,de ma már nagyon erős volt.És csak a reggeli vizeletbe mutatta ki.
2011. márc. 10. 10:06
 12/32 anonim ***** válasza:
neked miota is kesik?
2011. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Elsejére nem vártam,27. este x epill pozitív,elsajén reggel x epill pozitív, rá két napra discolor pozitív!!!Le ellenőriztem egy párszor:D

Többieknek is gratula!!!!5+4km

2011. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én mára nem várom 10.ére.És még semmi de 3 napja volt olyan érzésem mintha megkellene jőnnie,tegnapelőtt és tegnap meg hányingerem volt este,meg olyan gyomorégést éreztem.hát hogyha nem betegszem meg akkor holnap csinálok tesztet.De nagyon szeretnénk babát.Már 3 hója probálkozunk:)
2011. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy itt kérdezek, kedves kérdező mit éreztél beágyazódásnál?

Gratulálok a babához

2011. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
holanp reggel tesztelek,aztan szivbol remelem hogy pozitiv lessz!!!!puszi mindenkinek!
2011. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én is 5-re nem vártam! Holnap merek csak tesztelni, mert a hétfői negatív lett! Szurkoljatok nekem is! Ha nem vagyok terhes akkor mik ezek a tünetek? És miért késik?!
2011. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
A nem várt után 5 nappal teszteltem pozitívat.Én rengeteg tünetet éreztem beágyazódáskor: derékfájás,rengeteg pisilés,alhasi feszülés,(pattanások a hátamon,pedig ott nem szokott)a farcsontom tompán fájdogált,nagyon sűrű mindjárt megjön érzés,hasgörcs,gyomorégés,farkas éhség és a testápolós folyás,vizes folyással váltva,és ami új volt a hüvelyszárazság,valamint fájt egy kicsit a szex.Ezek mind nem várt előtt voltak.
2011. márc. 10. 18:03
 19/32 A kérdező kommentje:
Pár hónappal ezelőtt a doki azt mondta hogy kicsi a méhem,ezért érzékenyebben fogom venni a terhességet,megfogok érezni olyat is amit más kismama fel se vesz,mint pl.a beágyazódást.Hát rendesen megéreztem a hirtelen hormonváltozást.A leggyanúsabb az a 10 percenkénti pisilés volt az alhasi vérbőség miatt,meg a hüvelyszárazság.Remélem tudtam segíteni.Tudom milyen rossz várni hogy vajon összejött e.
2011. márc. 10. 18:09
 20/32 anonim ***** válasza:
holnap reggel tesztelek en is!!!!
2011. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!