Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maria Romed terhességi teszt,...

Maria Romed terhességi teszt, vajon tényleg olyan rossz és mindig a valós eredmény ellenkezőjét mutatja? Vagy már javítottak a minőségén?

Figyelt kérdés
Nem várt mensi napján és előtte 1 nappal negatívat teszteltem.De most már nem tudom hogy mit higgyek,a sok rossz vélemény után.
2011. márc. 1. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem jót mutatott. De ha nem bízol benne, nem érdemes megvenned.
2011. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikor megvettem még nem tudtam...ráadásul 2 fizet 3 kap akció volt én meg nem gondoltam hogy ilyen...akkor nem vettem volna meg.
2011. márc. 1. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem, de mondom, jó volt.
2011. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze én értem elhiszem ,de a véleménylek 90% rossz erről a tesztről.ezért nem tudom,hogy most mit higgyek.
2011. márc. 1. 15:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 3 darab ilyen tesztet vettem és mind a 3 értékelhetetlen volt.Soha többé nem veszek ilyet.
2011. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
erről beszéltem... :( remélem az én negatív tesztem sem jó...majd néhány nap múlva újra tesztelek egy másfajtával.
2011. márc. 1. 16:20
 7/11 anonim válasza:

Sziasztok,

én is ilyet vásároltam, bár erre rá van írva, hogy új, 2+1 db. Ebben van cseppentő pipetta, azzal kell csepegtetni a kijelölt helyre.

Nem tudom, hogy nektek is ilyen van-e, de nekem teljesen szép, kivehető controll csíkom lett, semmiféle elszíneződés, jól látható eredmény. Szóval én meg vagyok elégedve vele.

2011. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy jól kivehető vagy sem,hanem arról hogy teljesen az ellenkező eredményeket mutatja mint ami valójában van.Nekem is pont ilyen tesztem van volt mint neked.Fortunával is csináltam nemvárt után 3 nappal ami halvány pozitív lett de sajnos csak 3 órával később :)
2011. márc. 5. 07:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? Baba? Mensi?
2011. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

A Romed terhességi gyorstesztek jók - nekem legalábbis jók a tapasztalataim.

A Kazettás és a vizeletsugaras változatát használtam, és minden esetben a jó eredményt mutatta.

Szerintem tök higiénikus, jól és pontosan leolvasható az eredmény.

A minősége nagyon sokat javult!

2012. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!