Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. hét után (13. hétben)...

12. hét után (13. hétben) hogyan lehet elintézni az abortuszt?!

Figyelt kérdés
Nem a gyermeket nem szeretnénk hanem egyáltalán nem vagyunk még abban a helyzetben sem hogy magunkat fent tudjuk tartani nem hogy egy újszülött picit! Kérem aki át tudja érezni azt hogy a babának nem akarunk rossz életet csak az válaszoljon! Minden megoldás érdekel
2011. márc. 3. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Legálisan sehogy. Ha nem akarjátok semmiképp se megtartani, adjátok örökbe. Rengeteg pár vár babára.
2011. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Keress egy dokit magánrendelésen, és ha eleget fizetsz neki, akkor biztos megteszi valamilyen mondvacsinált indokkal. Amúgy szerintem elég necces a dolog. Előbb kellett volna.
2011. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, de ezt nem lehet átérezni. Láttad az uh-on 13 hetesen? Mindene kifejlődött, kész emberke. Add örökbe, ha tényleg neki akarsz jót.
2011. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szia már ennyi idősen nem lehet.Miért nem hamarabb intézkedtél??most tudtad meg???
2011. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen most tuttam meg!
2011. márc. 3. 12:00
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

www.alfaszovetseg.hu

www.golyahiregyesulet.hu

Segítenek nagyon sokmindenben, elsősorban azért hogy élhessen a babád. Megpróbálnak olyan lehetőségeket találni, hogy ne kelljen elvenned a babád életét, hogy veled nőhessen fel, de végső megoldásként örökbefogadó családot keresnek neki. Nagyon megbízhatók, keresheted őket bármikor, bármilyen kérdésed, gondod van.

2011. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az nagyon rossz de szerintem már semmit nem tehetel de beszélj orvossal ha meg is csinálják sokba fog kerülni deátérzem a gondod.11:59 voltam 16hkm
2011. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sajnálom, ami Veled/Veletek történik, de a kérdésed kapcsán segíteni próbálok, a véleményalkotás nem a mi dolgunk. A dokid ha a papírodra nem 13 hanem 11 hetes terhességet ír, akkor van esélyed...javasolni pedig azt tudom, hogy ha biztos vagy a döntésedben, hogy ne nézd meg UH-on, fordítsd el a fejed. Kitartás!!
2011. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???Az islehet indok ha 18 alatt vagy
2011. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Betöltöttem a 18at már
2011. márc. 3. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!