Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idö az abortuszt...

Mennyi idö az abortuszt elintézni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem szeretném de még bizonytalan.van egy másfél éves, kisfiam,. Most 7-8hetes babás vok.a doki szerint.jövőhéten megyek uh-ra.ha mégsem lehetne megtartanom még bele férek az idöbe? Léci irjatok.Nov.7.-én volt meg ut. Köszi.
2008. dec. 22. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
MIért ne tudnád megtartani??Nem értem...amúgy még beleférnél időbe sztem...
2008. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiderült, anyum rákos. mi itt élünk vele. ha majd olyan beteg lessz hogy fogom nagy pocival, és egy eleven manoval ápolni?? vagy kettövel?,
2008. dec. 22. 13:37
 3/8 anonim válasza:
87%
Sajnálom. hogy édesanyád beteg, de lehet, hogy mégegy unoka megszépítené a napjait. Persze, te tudod és ismered a körülményeket, neked, nektek kell dönteni... nem vagyok abortusz ellenes, de nagyon szűk azoknak a szituknak a köre, amikor bevállalnám - én. Biztosan nehezebb lenne 2 picivel, meg egy beteggel, de egy kisbaba annyi örömöt is rejt!!!! sok sikert és erőt a továbbiakhoz!
2008. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szió

sajnalom, ami anyukaddal történt, és igazán semmi közöm hozzá, de ha van rá mód, ne vetesd el :((


en ugy tudom 12. hetig csinalnak abortuszt, illetve 20. hetig, egészségugyi szempontból (kromoszomarendellenesség miatt pl)

korulbelul 30 ezer forint, kicsit kevesebb.


dönts úgy, hogy ne bándd meg. vigyázzatok magatokra, és boldog karácsonyt kívánok!

2008. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Én 2 hete voltam abortuszon így pontosan tudom, hogy 28.540 forintba kerül. Én a 6. héten voltam először dokinál, és 9 hetesen volt a műtét. El kell majd menned védőnőhöz(nálunk a családvédelmi szolgálatnál van), és vele kell beszélned. Aztán kötelező nekik 3 napot várni, és utána újra menned kell hozzá. Közben laborba, és EKG-ra kell menned, és a kórházba időpontot kérni. De a védőnő úgyis elmond mindent.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, nekem sem volt könnyű. Én védekezés mellett lettem terhes, és 3. gyerek lett volna(van már két kismanóm) ezért anyagi okokból nem mertük bevállalni.

Anyukádnak jobbulást kívánok, neked meg sok erőt!

2008. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Durván két hét, mire mindent el tudsz intézni. Doki ad beutalót laborra meg a család-védelmishez, időpontot azonnal kérj hozzá, ott két beszélgetés van, 3nap-1hét gondolkodási idővel, az összeg pedig kb 29eFt, ha nem tudsz semmilyen kedvezményt igénybe venni, mert olyan is van.

Kórházba is igazából a második beszélgetés után tudsz időpontot kérni:S


Biztos ez lenne a legjobb döntés?

2008. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Látom elég sokan nem értenek meg, én tudom mit érzel most. Én anyukám is rákos volt. Mikor kiderült még nem volt 2 éves a kisfiam, és tényleg "rohadt nehéz" napokat , hónapokat éltem át. A fiam ráadásul még szopizott, minden nap mentem anyumhoz, főzni, megcsinálni mindent, aztán haza és ott folytatni, közben anyuval is foglalkozni, kis erőt adni neki, amikor már nekem sem volt:( Nem könnyű, pláne egy picivel ezt végigcsinálni.... Dönts úgy ahogy jónak látod, ezt csak te fogod tudni mi a helyes út. Kitartás!!!
2008. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!!
2008. dec. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!