Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Lesz valakinek ebben...

Lányok! Lesz valakinek ebben a hónapban inszeminációja? Nektek milyen gyógyszerekkel történik a stimulálás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 18:06
 1/5 ketteske ***** válasza:
Szia! Nekem lesz a hétvégén. Én a ciklus 5. napjától szedtem napi 1db closty-t 5 napig és összesen kétszer szúrtam 50NE puregont. Voltam a 11. napon UH-n, regeteg tüszőm lett (a legnagyobb 12mm) még így is , hogy csak alsó hangon stimuláltak, de remélem nem érik meg mindegyik. Holnap megyek újra UH-ra.
2011. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ma volt. Az 5-ik naptól 5 napig szedtem 2x1 clostyt, 9.nap kellet szúrnom valami F betűset,(bocs, nem emlékszek, pedig kedden volt, és a papírok a dokinál) Szerda este 10-kor meg tüszőrepesztőt (choragon), és ma pénteken csinálták meg fél 1-kor az ondófelhelyezést.

Kedden 2 tüszőm volt...

2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ketteske ***** válasza:
Szia, első vagyok. Engem túlstimuláltak. Rengeteg tüszőm lett, ráadásul kicsik is, így nem sok remény van, hogy inszem lesz belőle. Volt is egy olyan érzésem, hogy normál ciklusban kéne előszőr nekifutni...Azért hétfőn megyek még UH-ra. Ma a 13. napon 13-14mm-esek a tüszőim. Van legalább 8 db. Ez már lombikhoz is elég lenne....
2011. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó sajnálom, hogy így jártál!

Nekem múlt hónapban már volt egy inszemináciom, sajnos nem sikerült. Elméletileg 3 db 16-18 mm-es tüszöm volt a 14. napon, ekkor kellett beadni a repesztő szurit és a 16 napon volt az inszemináció. Most készülünk a következőre, ami valószinüleg jövő héten lesz. Ha ez se sikerül, akkor laporoszkópiám lesz.

2011. márc. 4. 18:08
 5/5 ketteske ***** válasza:
Remélem sikerülni fog. Szorítok!
2011. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!