Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek mostanában a debrece...

Valakinek mostanában a debreceni meddőségi klinikán inszeminációja? Sikerült? És melyik orvos csinálta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én oda járok lombikra. És ott találkoztam az egyik ismerősömmel, nem neki, hanem barátnőjének elsőre sikerült!!! Dr Leskó Róbert volt az orvosa! Most készülsz, vagy már járz?
2010. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is most voltam első kozultáción Bodnár dr. nál, ti kihez jártok? Miből döntek el, hogy inszem vagy lombik lesz?
2010. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Egy kicsit félreértettük egymást én nem a Kaáliról beszéltem hanem a nőgyógyászati klinika meddőségi szakrendelőjéről. Na de mindegy végül is a Kaáli is érdekel. Tulajdonképpen nem tudom eldönteni hogy hova menjek tovább. Eddig a klinika meddőségijébe jártam meg magánorvoshoz ( mindkét helyen ugyanahhoz az orvoshoz) azt mondta hogy nem lehet csak inszemmel gyerekem. Most kéne visszamennem hozzá de azon dilemmázom, hogy lehet jobb lenne a Kaáliba menni. Végül is ha fizetek akkor mindegy hova megy a pénzem, csak végre gyerek legyen. A Kaáliba fizetni kell az inszeminációért? Minden infó érdekel ha van időd írhatsz. Köszi. És mennyi időre adnak időpontot?
2010. okt. 18. 18:29
 4/12 anonim válasza:
Szia! Nekem pont tegnap volt az első inszeminációm a Klinikán, Fekete csinálta. Mire vagy kiváncsi? Szívesen válaszolok, ha tudok!
2010. okt. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A második válaszolónak! Először is meg kell csináltatni az átjárhatóságit! Minden ott döl el. Mivel nekem endometriózisom van és az egyik petevezetőm nem átjárható ilyen esetben szó sem lehet inszemröl. Csak annak csinálnak először inszemet akinek sem a férjnél sem a párjánál nincsen semmien gond. Egyébként a kaáliban az inszem 45ezer ft+ az inekciók és a gyógyszerek, majdnem drágább mint a lombik. Ott beavatkozásnál nem kell fizetni csak a gyógyszer és az inyekciókért. Remélem tudtam segiteni a kérdezőnek is!
2010. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia 6:11-es. Úgy általában mindenre kiváncsi vagyok ( hogy zajlott, mennyibe került, stb) Én Dr Sápy Tamáshoz járok. Neked hol csinálták az átjárhatóságit?
2010. okt. 19. 09:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és drukkolok hogy sikerüljön neked :):).
2010. okt. 19. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk minden rendben van, már csak a Hsg hiányzik.. nagyon félek tőle:-) Most fog dr. Bodnár ultrahangozni, hogy milyen vastag a petesejt burja v mi? Erről még nem is hallottam, nektek is csináltak ilyet?
2010. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia! Nekem a hsg Berettyóújfaluban volt. Itt a klinikán csak laparoszkópiás átjárhatóságit csinálnak, arra meg azt mondta a doki, hogy nem tenne ki egy altatásnak, 2 napos bentfekvésnek. Az összes gyógyszer, injekció ára 36 ezer volt. Kezdődött egy 3. napi vérvétellel, annak alapján meghatározta, hogy mikor melyik gyógyszerből/injekcióból mennyit kell adni. AZtán 10. napon UH, utána még 2-3 nap stimu. Szombat este tüszőrpesztő, és hétfőn inszem. Aznap reggel 8-ra mentünk, a Párom ott adott mintát, azt megvizsgálták, tökéletes lett (mondjuk ezt tudtuk is, hogy ő rendben van). AZtán úgy volt, hogy 11-kor lesz az inszem, de a dokim műtőben volt, így végül fél 2 körül jött. Maga a beavatkozás kb 2 perc, nem fáj, csak kicsit kellemetlen mikor vmi műszert a méhszájra feltesz. Aztán még 20 percet feküdtem, és jöhettem haza.
2010. okt. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és ki is csinálta neked, melyik doki? Sikerült?
2010. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!