Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz mostanában valakinek...

Lesz mostanában valakinek inszeminációja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nekem :) 26-án kell megjönnie... 3. naptól szedek majd closty-t, szóval valamikor nov 10-e környékére teszem az inszemet... nagyjából :D :)
2011. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Nekem mult csütörtökön volt!
2011. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: És tudsz már valamit? Hogy érzed? Milyen volt maga az inszem?
2011. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
sziasztok.nekem az elobb volt.ket hetire nagyon varom a pozitiv eredmenyt :) kicsit fajt, de kibirhato.most megyek pihenni.sok sikert nektek!
2011. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Én holnap reggel megyek, tegnap este volt has szuri, (akkor még ovu teszt este negatív volt)

és ma reggel már az ovulácós teszt is pozitív!


Én csak a tüszőrepesztőt kértem, mivel szép tüszőim nőnek előbb hormonos stimuláció nélkül próbálkozunk !

Remélem sikerül, már 2 és fél éve próbálkozunk, de ez lesz az első inszem :)

2011. okt. 20. 10:13
 6/37 anonim ***** válasza:
Szurkolok mindenkinek, hogy pozitívat teszteljen. Ezek szerint nekem lesz legkésőbb. Majd írjátok meg, hogy alakult! :)
2011. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nekünk november 7-8 körül lesz a második.Nagyon szurkolok nektek is.
2011. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Én vagyok, akinek múlt csütörtökön volt! Nekem ez már a második, hormonos stimulálással. Minden reményem az elsöben volt, de nem sikerült. Nagyon letörtem és kellett neki egy kis idö, hogy összeszedjem magam.

Mit érzek? Ugyanazt, mint az elözönél. Bár akkor jobban figyeltem magam, alig bírtam ki a két hetet. Most néha azt se tudom, milyen nap van és nem akarok tesztelgetni. Az elözönél már az inszem utáni 8. napon teszteltem, de neg volt, rástresszeltem, sírtam, stb. Aztán pont két héttel az inszem után reggel erös vérzéssel meg is jött.

Most kaptam Duphastont a beágyazódás elösegítésére. Kapott valaki hasonlót?

Mindenkinek pozi tesztet kívánok!

2011. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Ja, uccsó vagyok. Maga az inszem egy sima rákszüréshez hasonló, sitysuty készen van, két perc az egész. Aztán feküdni kell, nekem 2 órát kellett. Viszont mindkét inszemnél erös görcseim voltak utána, alig bírtam felkelni. A második alkalommal volt egy kedves szobartársam, kismama, aki 500mgos magnéziumot adott, hátha segít. Asszem az segített, mert éjjel el is multak a görcsök. Az elözönél reggelig szenvedtem. Ez viszont egyénekként változó, mert 3an voltunk és a többieknek abszolút nem voltak görcseik. Ki lehet bírni, a HSG az ennél százszor szarabb.
2011. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Az első inszem után én is Duphastont kaptam,sajnos azzal sam sikerült.
2011. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!