Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszélyes Hsg után teherbe...

Veszélyes Hsg után teherbe esni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Február 9.-én voltam Hsg vizsgálaton, ahol mindent rendben találtak. Most a héten meg kellett volna már jönnie, de még nem jött meg, napok óta fent van a hőm. Lehetséges, hogy sikerült teherbe esnem? Ha igen nem veszélyes még ilyen hamar, árthat a babának (a doki azt mondta, hogy a következő hónaptól próbálkozzunk)? A tesztet még nem mertem megcsinálni, gondoltam várok jövő hétig.

Valakinek tapasztalata, véleménye?


2011. márc. 4. 17:19
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Direkt ciklus első felében szokták csinálni, nehogy ártsanak egy esetleges babának. De már ugyanabban a ciklusban is teherbeeshetsz, nem lesz baja emiatt a babának. :-)

2011. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. márc. 6. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig kétszer voltam HSG-n, az egyik alkalommal azt mondta a doki, hogy várjuk meg a következő ciklust a próbálkozással, mert a röntgen károsíthatja a tüszőket és legrosszabb esetben károsodást okozhat a magzatnak a végtagfejlődés során. A másik alkalommal azt mondták, hogy nem lesz semmi baj...Gondolom egy harmadik orvos harmadik féle dolgot mondana:) Viszont egy ismerősöm így esett teherbe és semmi baja nem lett a babának.
2011. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kétszer volt, először semmit nem mondtak, semmit nem is adtak a fájdalom csillapítására stb. Másodszor pedig azt nem mondták, hogy várni kell, de felírtak egy gyógyszert ami gátolja az esetleges fertőzés kialakulását meg ott is be kellett valamit kapni utána, előtte meg fájdalomcsillapítót kaptunk.

Én nem gondolom, hogy baj lenne, hiszen a mensi első felében szokták csinálni. Olyat is ismerek, akinek pont a HSG segített teherbe esni (átlökte a kontrasztanyag az eldugulást) és még abban a hónapban babás lett. Egészséges kisbabája van, úgyhogy ne aggódj!!!

2011. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél már??
2011. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megjött, úgyhogy nem kellett tesztelnem!
2011. márc. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!