Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanacsokat kerek. Ez veszelyes...

Tanacsokat kerek. Ez veszelyes lehet a babamra? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Mielott valaki azt irna menjek orvoshoz, sajnos nem lehetseges, mivel kulfoldon elek es ez itt maskeppen mukodik mint otthon. A leghamarabbi idopontom 2 het mulva lesz csak sajnos...szoval, a vernyomasommal mindig problemam volt, nagyon alacsony. Tegnap este gondolom ez lehetett a baj, megjobban leesett valoszinuleg mert eloszor nem tudtam elolvasni a cikket a gepen, majd a ferjemhez igyekeztem, hogy elmondjam vmi tortent, de nem tudtam elmondani, mert "osszeakadt" a nyelvem. Majd eros fejfajas jott ram es ezzel egy idoben lezsibbadt a kezem ez a nyelvem. Nagyon megijedtem. A babam a pocakomban egy idejig nagyon izgatottan mozgott, aztan sokaig csend. A ferjem azonnal hozott nekem egy korty kavet, azutan kicsit jobban lettem szerencsere. Reggel fejfajassal ebredtem...Nagyon felek, hogy ez arthatott a babanak. Volt valaki hasonlo helyzetben? Esetleg hallott mar ilyet? Ugye nem lehet baja a picinek? Nagyon Koszonom a valaszokat...
2011. aug. 17. 09:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
"ez a nyelvem"=es a nyelvem...bocsi es 32 hetes vagyok.
2011. aug. 17. 09:40
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen mentőt kellett volna hívni ebben az esetben! Ugyanis nem a vérnyomás alacsony volta okozza az ilyesmit, hanem lehet stroke, agyi embolia előjele, agyérgörcs stb. Nem a baba élete forog csak kockán, hanem a tied is. Haladéktalanul kórházba kell menni neurológushoz, aki meg fog vizsgálni az elmondott tünetek alapján is. Remélem van biztosításod. Ez sürgősségi esetnek számít, ne késlekedj vele. Sajnálom, hogy nem tudok megnyugtatót írni.

eüs

2011. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Egyik sem jó, sem az alacsony sem a magas vérnyomás. Viszont az alacsony annyival jobb,hogy az ellen könnyebb tenni! Igyál kávét, napi kettő nem árt. Sőt, nekem a vörösbort is ajánlotta a dokim. Heti kétszer-háromszor ihatsz 1-1 dl. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Ha még mész a dokihoz megkérdezed,bár gyógyszert szerintem nem fog írni!
2011. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kórházba szerintem is, az ott is van.
2011. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző, nyelv és kézzsibbadás NEM AZ ALACONY VÉRNYOMÁS tünete!!!!
2011. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, bocs azt tényleg nem olvastam. Szerintem is kórház akkor. Bár ha stroke-ja lenne, akkor nem lenne jobban. Az nem 10 perces lefolyású!
2011. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Sajnos erre a problémára pontos válaszom nincs, de a csendre igen. A feleségemmel is történt olyan, hogy megtámadták a vonaton és 2 napig csend volt a pocakjában.

A pici hátrahúzódott és így nem hallottuk. Szóval csak a csend miatt szerintem ne aggódj. Próbálj kis csokit enni, vígjátékot nézni, boldognak lenni. Érezni fogja a baba is és hallat magáról. Remélem igazam lesz ! :)


Jó egészséget nektek!

2011. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal korhazba, mert ugy van, ahogy az elso irta! Nem igaz, hogy kulfoldon nem latnak el! A surgossegi esetet azonnal kezelik, engem is azonnal ellattak sokkal kisebb bajjal is! Remelem, jol vagytok es ez szerencsesen megoldodik.
2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Az nem 10 perces lefolyású!"


Az átmeneti agyérgörcs lehet 10 perces lefolyású és kezelés nélkül nagyon veszélyes. Továbbra is sürgősen kórház a javaslatom.

2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
kedves elso valaszolo, igen van biztositasom, maskeppen nem is vehetnem igenybe az itteni terhesgondozast. Maskor is fordult mar elo ilyen, hogy csillagokat lattam ugy szedultem, a szuleszno azt mondta erre ez termeszetes, sot mikor mentem vervetelre ott is emlitettem, ok is azt mondtak ne izguljak termeszetes. Ezert nem is gondoltam, mikor jott a szedules, hogy mentot kellene hivni. Normalis esetben, az elso teendom lett volna, de mivel mindig az elutasitast kaptam (8 hetes koromban hazakuldtek a korhazbol mert bevereztem masnap lett volna az elso scan-em es meg kellett varnom a masnap reggelt, ugyanis azt mondtak 28 hetig nem tudnak mit csinalni) szoval ez nem ilyen egyszeru.... elso valaszolo, ha kerdezhetnek egy olyat, lehet butasag, de eddig azt hallottam, hogy a bal oldal szokott zsibbadni a sziv oldala. Nekem a jobb zsibbadt. Ez mitol fugg, vagy ez mindegy? Koszonom...hat nem nyugodtam meg...meg idegesebb vagyok....
2011. aug. 17. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!