Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhnyak csak beágyazódás...

A méhnyak csak beágyazódás után "veszi fel" a terhes állapotot?

Figyelt kérdés

hogy magasan lesz és kemény?


talán most sikerült,28án(hétfőn) mutatott először ovut a mikroszkóp 3 napig. együtt voltunk vasárnap reggel,hétfőn este,szerdán délelőtt.

s olyan türelmetlen vagyok már:)tudom hogy nem szabad,de valahogy most ugy érzem összejött...teszt előtt(amit kb 15én fogok csinálni ha nem jön meg)van bármi amit figyelhetek?köszi!


2011. márc. 4. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
A méhnyak a ciklus során folyamatosan változtatja a helyzetét, illetve változik a keménysége illetve nyitottsága is. De ez még nem jelenti azt, hogy pár napos terhességet egyértelműen meg lehet állapítani a méhszáj állapota alapján. A méhszáj állapotának megítéléséhez kell egy kis tapasztalat, mert a le-fel mozgása nem azt jelenti, hogy 10 centit mozog, a keménység sem beton keménységet jelent, illetve a nyitott állapot sem azt, hogy centikre nyitva van. Bármi lehet még a dologból, de nem azon múlik, hogy a vérzés elmaradása előtt tapasztalsz-e bármit.
2011. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én atermékeny aktusunk után 3 nappal voltam nőgyógyászati vizsgálaton, és akkor a doki normál méhszájat tapintott (teljesen más miatt vizsgált). 4 nappal később beágyazódásos vérzésem volt, majd pozitív tesztem s utána már rezte a méhszájon a változást az orvos. MEgkérdeztem, hogy nem lehetett-e érezni a korábbi vizsgálatkor, azt mondta, hogy nem.
2011. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!