Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok kérdésben olvastam már a...

Sok kérdésben olvastam már a cickafarkfű teáról. Csak annyit tudok róla, hogy hólyaghurut, felfázás esetén nagyon jó a belőle készült ülőfürdő és tea is. Lenne vmi köze a fogantatáshoz?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy hallottam hogy a fogantatáshoz málnalevél és palástfű teát kell inni!
2008. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban jó ezekre, és Neked volt sokáig tartó, esetleg teljesen nem kikezelt gyulladásod, segíthet a visszamaradt kis gócok felszámolásában, ami ugye segít a teherbeesésben. Talán. Gyógynövényboltban kérdezz rá, ők tanfolyamon tanulták ezeket. De magadtól ne kezd el használni, mert mi van, ha pl. ha gyulladásként veszi a magzatot is?
2008. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Előttem szólónak csak annyit,hogy minden jó amit írt,de ne felejtsük el,hogy anyáink még nem is olyan rég,csak ezekkel a gyógyteákkal kezelték magukat,a gyógyszerek a modern világ találmányai,amik soxor károsabbak az emberre,mint az összes gyógytea együttvéve,arról még nem hallottam,hogy gyógyteától valaki elvetélt volna,na adj Isten meghalt volna,de gyógyszertől igen.A babát nem gócként kezeli,ez tuti.A fogantatáshoz tényleg annyi köze van,hogy természetes gyulladáscsökkentő,ha gombás,vagy egyéb fertőzésed van,neked is,párodnak is kitűnő segítség,de a terhességben nem segít.A palástfű mindenféleképp,a málnalevéllel vigyázni kell,mert azt mindenórás kismamiknak szokták adni szülés megindításra,természetes méhösszehúzó hatása van.Ha többet akarsz megtudni kevés pénzből a gyógyteákról,akkor vedd meg MAria Treben:Egészség Isten patikájából c.könyvét,ez olyan a természetgyógyászoknak,mint hívőknek a Biblia.MInden benne van,amit tudni akarsz.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Öreg rókának méginkább:)
2008. febr. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!