Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. egy hete voltam a barátomm...

Kb. egy hete voltam a barátommal szexuális kapcsolatban és nem vagyok benne biztos, hogy a gumi nem lyukadt ki. Terhes lettem?

Figyelt kérdés
másnap reggel szédultem , és megijedtem. elég gyakran fáj a hasam... és tobbet eszem.. !szoval megszeretném toletek kérdezni h. ebben az esetben terhes e lehetek , vagy mik a mellékhatások? és mikor mutattkoznak ki? légszi irjatok... koszonom..
2009. febr. 18. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A gumit még akkor megkellett volna "vizsgálni", hogy lyukas, vagy sem. Nincs benne tapasztalatom, de úgy gondolom, hogy egyetlen mellékhatás, ami ilyen hamar jelentkezik, az, ha nem jön meg a menstruációd. A többi mellékhatás valószínü, csak pár hónaposan jelentkezik.

Ajánlom:

1. Csinálj tesztet.

2. Menj el dokihoz.

2009. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mikor mensiztél előtte? lehetsz terhes, de nem hiszem, nincs ilyen hamar tünet, szerintem csak idegeskedsz, hogy mi van veled, se nyugi nem lesz semmi baj, a teszt nem árt, megnyugtat, csinálnék egyet most (=holnap reggeli vizeletből) és ha negatív egy hét múlva megismételném, és ha is nega, vagy megjön addig, akkor leereszthetsz, mert nincs baba.
2009. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Jó a helyesírásod...a lyuk szó LY-ossal irandó (általános 2. osztály), az "-e " betű pedig az ige után áll...a többit nem is merem mondani.


Válasz:

Másnap még nem érzed, hogy terhes vagy e vagy sem, kell azért egy hét kb.Szerintem nincs bajod de ha egy hete volt, akkor már simán vehetsz tesztet mert elég pontos eredményt fog adni. Kb 600ft.

22/f

2009. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

1. ha a gumi kilyukad, akkor nem úgy lyukad ki, hogy azt nem veszitek észre. Olyan, mint a lufi. Ha felfújt állapotban kilyukasztod, hiába csak egy tűt nyomsz bele, szakad az egész. Ha te nem is, a srác tuti észrevette volna.

2. ha terhes lettél, a tünetek az eset után 5-6 héttel jelentkeznek először. Persze előtte is lehet, hogy elmarad a menzesz. De a hányinger/több kaja nem az első tünetek közé sorolandóak, tehát ezek később, 6-8. héten észrevehetők.

3. ha elmaradt a menzeszed, csinálj tesztet. Az megmondja legtöbbször biztosra, hogy terhes vagy-e vagy sem.

4. reggeli hányinger sok mindentől lehet. De aktus után pár héttel nem terhességre utal. Lehetsz éhes, lehet valami olyat ettél, amit a gyomrod nem szeret, lehet csak pszichésen bebeszéled magadnak. (Én nagyon sok reggel hányingerre ébredek, azért mert annyira éhes vagyok, hogy már marja a gyomromat az üresség :))

2009. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!