Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nedves érzés egyenlő a vizes...

Nedves érzés egyenlő a vizes folyással? Teljesen elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom, eddig bőséges fehér folyásom volt, most inkább nedves érzésem van. A bugyin nem látszik meg, csak néha letesztelem - bocsánat - hogy milyen. Hol fehéres hogy csak nedves. A hőm jó, bőven cover felett van, 36,7. Cicim ma elkezdett fájni, és egyik percről a másikra leizzadok. Lehetnek ezek babás tünetek? Régóta várjuk már...
2009. febr. 18. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem a nedves érzés az normál állapot! a vizes folyás pedig már az alsónemün is nyomot hagy, nyomot hagyhat! vagy esetleg tisztasági betét is kellhet akinek erős a folyása pl az ovulációkor!
2009. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
első vagyok! bocsi lemaradt: igen lehetnek bababás tünetek, de mikorra nem kellene megjönni?
2009. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát a fehérneműn nincs folt, és a hüvelybemenetnél megnéztem fehér színű. Bocsánt a részletességért.

Vasárnapra nem várom. Remélem nem is jön meg!

2009. febr. 18. 15:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és a cicim pé-kor szokott csak fájni meg utána, de mensikor nem. Legalábbis ennyire nem.
2009. febr. 18. 15:45
 5/12 anonim ***** válasza:

én a te helyedben sokat pihennék, lazitanék, feküdnék hogy a beágyazósással minden rendben menjen és rendesen megtapadjon a baba ha van! remélük igen :)

és szombaton reggel tesztelnék, ha negativ, akkor se csüggedj, megesik hogy mensi előtt nem pontos a teszt! csinálj mégegyet hétfőn vagy kedden, addigra már illik neki mutatni valami jót!

ne izgul és ne is idegesgedj, de főleg ne görcsölj a dolgon!

sok szerncsét és pozitiv tesztelést kivánok neked

2009. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy az előző terhességemnél is volt baromi erős vizes folyásom, naponta több tisztasági betétet is elhasználtam. De az már bőven az első trimeszter vége felé volt.
2009. febr. 18. 15:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nehéz nem erre gondolni ilyenkor, mikor itt áll a kapuban a mensi vagy a tesztelési lehetőség. A pihenés most nem fog menni, mert a 3 évesem itthon van betegen. De megteszem amit megtehetek.
2009. febr. 18. 15:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor te tapasztaltabb vagy mint én aki itt irogattam eddig neked!

sajna nekünk még nem jött össze a baba...De rajta vagyunk a dolgon :)

még egyszer sok szerencsét neked és további szép napot!

2009. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát tapasztaltabbnak nem mondanám magam, mert ugye minden terhesség más és más, lehet, hogy amit akkor éreztem azt most nem is fogom, lehet tök más tüneteim lesznek.... Úgyhogy sztem ebben nincs tapasztalat. :) Ciklusról ciklusra változik. ;) Nagyon drukkolok neked is, hogy végre ti is babázhassatok!!! Mennyi ideje próbálkoztok? Mikorra nem várod? Nekem most a derekam is fáj és leszakad a hasam, de félek ezeket már csak azért érzem, mert baomira figyelek minden kis hülyeséget, hogy reménykedhessek a babában :)
2009. febr. 18. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:

hát egy éve próbálkozunk! első fél évben, nem védekeztünk: ha jön a baba jön, ha nem nem alapon!

de a második fél évben már én is tüneteket vettem észre magamon ha késett egy napot is akkor teszteztem! 2 hónap cyszta miatt kimaradt! de kb egy hónapja már mérem a hőmet, meg elkezdtem elevitet is szedni hátha a vitaminhiányommal is baj van, mert elég rendszertelenül eszem!

és ma meg megyek dokihoz! nagyon izgulok hogy mit mond majd!

2009. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!