Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik a SOTE-n a...

Hogyan zajlik a SOTE-n a spermavizsgálat? Küldték már ilyenre a párotokat?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lett eredmény?
2009. febr. 18. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom a SOTE-n hogyan zajlik mert mi a férjemmel a DEOEC-n voltunk; és nem én küldtem hanem a dokim:) (bocsi)

Hát először is beszélgetett a főorvos úrral aki kikérdezte őt pl. mióta szeretnénk babát, hányszor vagyunk együtt, dohányzik-e, alkoholt fogyaszt-e...meg ehhez hasonló kérdések. Aztán megvizsgálta UH-al a hasát és a heréit, majd kézzel is megvizsgálta és megnézte a prosztatáit és itt ennyi volt. Majd át kellett mennie egy helységbe a sperma minta miatt, és ennyi. Ez egy csütörtöki nap volt azt hiszem és következő héten kedden lett meg a spermavizsgálat eredménye mert csak erre kell várni a többit már ott megtudjátok. Hát röviden ennyi remélem segítettem.

2009. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!