Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SPERMAVIZSGÁLAT van tb-re?

SPERMAVIZSGÁLAT van tb-re?

Figyelt kérdés
Most beszéltem magándokival, aki 18.000 Ft-ot kér. El vagyok hűlve! TB-finanszírozott lehetőség nincs?
2011. okt. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
De van. Kórházban is megcsinálják. Meg van egy csomó meddőségi központ, ahol tb támogatott.
2011. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már, hogy ne lenne. Urulógiai vagy andrológiai szakrendelésre kell menni, elmondani, hogy ez és ez a gond, pl, nálunk az volt, hogy nem jött össze a baba, és adnak időpontot, sőt nekünk még a bakterológia tenyésztést is megcsinálták a spermákból. Kiderült a gond , kapott a férjem gyógyszert és össze is jött a bébi.Melyik városban élsz?
2011. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a tb-s rendelésre nődoki beutaló szükséges, viszont nálunk épp a nődoki barátja a magánrendelő. Úgyhogy, ő nem fog nekem tb beutalót adni. A nődokival visz. meg vagyok elégedve, nem szívesen váltanék egy beutaló miatt. Beutaló nélkül nem megy?
2011. okt. 24. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne adna tb-re beutalót??? Olyan nincs, teljesen törvénytelen is lenne, hogy azért mert a haverja magánban csinálja, azért ő nem ad máshova. Ez hülyeség. És egyébként meddőségibe nem kell beutaló, az biztos.
2011. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek háziorvos adott beutalót, nem az én nődokim.De itt pl Győrben van urulógus aki ötezerért csinálja a spermavizsgálatot.
2011. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet venni ilyen tesztet is, megméri a sperma számot akkor is ha alatta, vagy fölötte van a 20 millió/sejt/ ml határnak, mozgékonyságukat. 9000 FT.
2011. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok szeretik ajánlgatni a drága magándoki barátaikat, de neked nem kötelességed elfogadni. Mond meg neki nyugodtan, hogy sajnos erre nektek nem futja és hogy tudna-e beutalót adni, hogy tb által vizsgáltathassátok meg a párodat. Nem szabad szemérmesnek lenni.
2011. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!