Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nincs ingyenes spermav...

Tényleg nincs ingyenes spermavizsgálat, vagy az orvos hazudott?

Figyelt kérdés

Kértünk beutalót körzeti orvostól urológiára meddőségi vizsgálat miatt.

Férjem telefonált is időpontot kérni és ott a doki azt mondta, hogy spermavizsgálatot nem tud az SZTK-ban végezni, hétvégére hívta be és 7 ezer forintot kér.


Ez engem mélységesen felháborít, mivel 1 hónapja is telefonáltunk, akkor azt mondta nincs már időpont csak magánrendelésre, hívjuk újra szeptember végén, most meg egyből oda irányította.

Nem akarunk érte fizetni, ha TB alapon is meg lehet csináltatni.

Amúgy Miskolcról van szó, tehát nagyváros.

Ti is mind fizettetek érte?


2011. szept. 30. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk most júniusban volt spermavizsgálata a férjemnek. Minket a nőgygyász irányított oda. Ugy gondolom nem kell érte fizetni, elvégre gyakorlatilag egy labor az egész. Bár az is lehetséged mindenhol máshogy van. Mi Kalocsán voltunk, mert oda tartozunk és egy fillérbe sem került. Ráadásul két hét alatt minden megvolt.
2011. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi fizettünk érte és nagyon hamar megvolt az eredmény, igaz magánintézménybe mentünk. nem tudom, hogy SZTK-ban is van e rá lehetőség, minket nem oda irányítottak.

ha van, akkor jól teszed, hogy enm akarsz érte fizetni, végül is ez is csak egy laborvizsgálat, mint a vérvételnél.

2011. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Andrológián megcsinálják ingyen ha bemész akármelyik kórházban.Az urológián keresd!A doki csak le akart húzni azért küldött a magánrendelésére!!!Tehát nekünk ingyen volt...
2011. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi is az andrológián csináltattuk (II. sz SOTE), be kellett jelentkezni előtte telefonon és aztán kb. 1 óra alatt meg volt az eredmény! Tök ingyen. Igaz, hogy csak 2X sikerült (az is itthon), mert a férjem szerint ronda nők voltak az újságban:) De itthon minden ok volt, csak gyorsan kellett vele beérni:)
2011. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyent h fizetni érte pff!! Nekünk nem kellett! És így is pár napon belül megvolt az eredmény! Kméten..
2011. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy csak a pénzre hajt a doki :(

De tőlünk egy fillért nem lát!

Hétfőn beszélek az osztályvezető főorvossal, hogy valóban pénzes-e a vizsgálat, ha kell, még a nevét is megemlítem az orvosnak, bár nem hinném, hogy tanul az esetből ha netán emiatt feddést kap.

2011. szept. 30. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a férjemet a háziorvos utalta be önszorgalomból :), mert csodálkozott, hogy még nincs babánk 9 hónap után.

az urológián/azon belül az andrológián végezték el a spermavizsgálatot a kórházban teljesen ingyen!!! az eredmény 1 óra múlva már meg is volt.

2011. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is miskolciak vagyunk, és ingyen végezték!! Két éve, igaz, nagyon brutál körülmények között (zárhatatlan ajtajú, gusztustalan wc, szerinted?)

Sajna már nem emlékszem az orvos nevére (nem magyar, arabos?), nem volt amúgy szimpi

De a férjem hősiesen tűrte az egészet, én biztos nem reagáltam volna ilyen jól!

2011. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!