Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? A vérzéseim...

Terhes lehetek? A vérzéseim 28 naposak,rendszeresek. Már kb 10 hónapja próbálkozunk,de sikertelenül. Most próbáltam ki az ovu tesztet,12-16 napig de mind az 5 negatív eredménnyel.

Figyelt kérdés
De most mégsem jött meg,28.napon csinálta, teszte,de negatív lett,mensis érzéseim vannak,meg a melllem feszül!Egy kis barnázgatás volt,és ennyi! Ma vagyok a 30.napon,mit csináljak? Tanácsra lenne szükségem!
2009. febr. 18. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Lh teszt szerint nem volt pé.-ed.Ebben az esetben késhet a menszi.Ha a teszt 28.nap negativ ,akkor nem valószínű a terhesség.
2009. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Hacsak nem volt később a pé.-ed?!Lehetett a 17.vagy 18.napon is.Akkor már nem csináltál Lh tesztet,és akkor az is érthető,ha a terhességi teszt még negativ.

2009. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

simán lehetsz terhes, nekem is csak reggel volt pozitív az LH középidőnél, ami ugy nem mérvadó, mert nem abból kell nézni, nekem is késett, 28. napon teszteltem, negatív volt, én rózsaszínes maszatoltam, csak nem jött meg és csak a 31. napon lett pozitív a teszt!

szerintem csinálj tesztet most már akár naponta, ha nem jön meg 37-40 napra, akkor doki, mert lehet, hogy tényleg gond van a peteéréssel!

2009. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A negatív ovu teszt ellenére is lehet ovud,mivel az LH hormon a nap folyamán ún. "lökésekben" termelődik és lehet, hogy hullámvölgyben teszteltél!!!!Nekem volt már ilyen!!!El is voltam kenődve, amikor ez ügyben felvilágosítottak.Ha még 1-2 nap múlva sem jön meg,tezstelj!!SOK SIKERT!!
2009. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! 2.válaszólónak,igen én is erre gondoltam,hogy később lehetett pé! De egyébként mindig pontos volt,egyszer sem késett még!
2009. febr. 18. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én 17-18. nap maradtam terhes.

Még az lenne a véleményem,h mire az Lh hormon a vizeletbe kiválasztódik addig már a vérben nincs jelen.

2009. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!