Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív teszt?

Pozitív vagy negatív teszt?

Figyelt kérdés

25ös eösségű tesztet csínáltam,nem reggeli vizeletből.Ma kellett volna megjönnie.

A tesztet megnéztem 5 perc mulva negatívnak láttam majd azért gondoltam megnézem a fényen és mintha lenne egy második csík de szinte nincs is.

Érdemes új tesztet venni vagy negatív?


2011. nov. 15. 10:10
 1/5 A kérdező kommentje:
a hőm még mindíg 37,4
2011. nov. 15. 10:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz képet feltenni róla? Egyébként milyen szinű a csík, mert ha szürke akkor csak száradási csík, ha szines akkor lehet pozi, Szerintem holnap csinálj még egyet.

Drukkolok!:)

2011. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én tegnap pont ugyan így jártam.Nagyon halvány a csík, meg olcsó a TH teszt! :D

De mondjuk én érzem, hogy terhes vagyok.Nem jön meg, elég ingerült vagyok..bla-bla-bla.

Nézd meg, hogy besötétült-e a mellbimbód.Ez egy biztos jel.Első terhességemnél is besötétült, és most is.

De szerintem várj pár napot és csinálj még egy tesztet.Mondjuk én nem veszek hanem ma kérek időpontot nőgyógyászhoz.Az a biztos! :D

Drukkolok!!!

2011. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A dm ben vettem a legolcsobbat 300ft környékén volt.

veszek akkor egy gravi hcgt és csütörtökön megcsinálom.

2011. nov. 15. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne drága tesztet vegyél,inkább várj kicsit, 2 nap múlva már tuti erős lesz, ha baba van a dologban! Drukkolok!
2011. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!