Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés csak akkor...

Tüszőrepedés csak akkor történik, ha elég érett már a petesejt?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy amikor a petesejt megérett, akkor történik a tüszőrepedés. Fura kérdés, tudom, de hétfőn voltam UH-on, és azt mondta a doki, hogy valószínűleg már megvolt az ovulációm. Closit szedtem, és így most nem tudom, mekkora volt a tüsző, mert ha kicsi volt, akkor nem lehetett benne petesejt, nem?

Remélem értitek a kérdésem, és nem zagyváltam nagyon össze.

Ja, és a 9 mm-es nyálkahártya az tényleg kevés?


2009. febr. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta a doki, hogy vszínű megvolt az ovuláció, akkor biztosan elég nagy volt már a tüsződ ahhoz, hogy megrepedjen (ha nincs petesejt, akkor nincs ovuláció sem). Nem mondta a tüsző méretét? Én is voltam már úgy UH-n, hogy nekem is azt mondta, hogy már megrepedt, de mondta, hogy 23mm a tüsző és 9,6 volt a nyh. Nekem is azt mondta, hogy lehetne vastagabb is a nyálkahártya. Most a 13.napon voltam, 18mm volt a tüszőm és 11mm a nyh. Szerintem egyébként jók az adataid. Érdemes lenne palástfű teát innod, mert az segíti a beágyazódást. Sok sikert, mielőbbi babásodást és kitartás!!! :)
2009. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. febr. 19. 07:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz!!Tüszőrepedés csk akkor köv. be, hamár elég érett a tüsző.Általában 20-25 mm nagyságon szabadul ki a petesejt.A 9mm nyálkahártya szerintem kevés...Nekem a 8.napomon volt 10mm-es a nyálkahártyám és 17mm-es a tüszőm.Szerintem ezeket a gyógyteáknak köszönhetem: a ciklus első felében málnalevél+cickafark 1:1 arányban naponta3X, majd az ovu után palástfű naponta2X. Remélem tudtam segíteni!
2009. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!