Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos látja hogy a tüszőrep...

Az orvos látja hogy a tüszőrepedés is be fog következni az ultrahanggal, vagy csak azt, hogy megérett a petesejt?

Figyelt kérdés
Mert ugye előfordulhat hogy nem tud kifakadni...
2008. máj. 12. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem látja. Nekem egymást követő héten kellet mennem. Egyik héten megnézte a peteérést. A másik héten azt látta, hogy az érett pete más nincs a petefészekben. Ebből tudott következtetni.
2008. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, nem tudja megmondani, hogy a tüszőrepedés be fog-e következni. Bár, ha átjárható vagy, akkor nagy valószínűsggel bekövetkezik.
2008. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem látja, hogy lesz-e tüszőrepedés, de azt nézi, hogy mekkora a tüsző. Ha 18 mm felett van, akkor ad egy inekciót / nem emlékszem a nevére / és 24 órán belül biztosan megreped. Akkor kell együtt lenni a pároddal. Én így lettem terhes. Egy 4 hónapos kislány anyukája.
2008. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!