Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal pettingeltünk...

A barátommal pettingeltünk 17/L vagyok és félek, hogy előváladék jutott belém és terhes vagyok! Nagyon félek, kérlek írjatok minél többen! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Másnap megjött a mensim bár nem olyan volt mint szokott és rövidebb is volt a megszokottnál.2 hét késéssel de azóta másodszorra is megjött és talán most "rendesen" véreztem csak nem volt darabos mint szokott...félek hogy ennek ellenére terhes vagyok.A 2. mensi elött 2 nappal negatívat teszteltem!Elötte pedig volt még 3 negatív tesztem!Olvasom itt hogy volt aki az egész terhesség alatt rendesen menstruált vagy csak az első hónapokban!Ugye én nem vagyok terhes????Még szűz vagyok...
2009. febr. 18. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor kellene izgulnod, ha valamelyik teszt mutatott volna pozitívat. Én úgy gondolom, hogy nyugi.....
2009. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nyugi.
2009. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megnyugodni! A terhesség és a rendszeres menstruáció ritkán összetartozó fogalmak. (közel sem minden második kismamára jellemző dolog) Hat héttel a vélt fogamzás után bármelyik forgalomba lévő teszttel, bármelyik napszakban végzett tesztelésnek illene kimutatni a terhességet.
2009. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te csajszi! Döntsd már el hogy szűz vagy-e vagy sem? Ha nem hatolt beléd, csak játszottatok, akkor nem került beléd előváladék sem, vagyis oda tuti nem ahol a tüsződ van. Egyszer nagyot fogsz mosolyogni magadon, hogy emiatt aggódtál.

Járjatok lkányok utána a szexnek, ne csak csináljátok ész nélkül! Nagyon kellemetlen élményeket szereztek így majd és rettegni fogtok éveken keresztül, hogy jajj, terhes vagyok-e? Annyiszor mondom, testi, pszichés és mentális érettség is kell ahhoz, hogy elkezdjen valaki nemi életet élni. Nem papolni akarok, de aki még nem tudja hogy lesz a baba, annál nincs meg a mentális érettség... Nyugalom. Ne idegeskedj ezen, nem vagy terhes.

2009. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, mensid is volt, es negativokat is teszteltel. Majd menjel el dokihoz, o megnyugtat.
2009. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok csak félek hogy a kezén volt előváladék mikor megujjazott meg a pénisze is a hüvelyemhez ért többször is.Nem feküdtem le vele mert még nem éreztem azt hogy kész vagyok rá...
2009. febr. 18. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ujjáról juthatott előváladék "beléd" , de nyugi mire az odakerült nem hiszem hogy életben maradtak a spermák. Egyébként nincs két egyforma menstruáció nyilván ezért nem volt egyforma neked sem. Hidd el ha annyi tesztet csináltál már több mint egy hónap alatt biztos hogy nem vagy terhes. És azok a nők akik a terhesség első pár hónapjában menstruálnak max. csak azért nem veszik észre hogy terhesek mert nem baba várás előtt vannak és nem vesznek tesztet, valamint a tünetek nem jelentkeztek náluk.
2009. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már beképzelem hogy a hasam is nő...hogy érted hogy nem baba várás elött vannak?attól még el kéne maradni a mensinek ha terhes,nem?
2009. febr. 18. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen csak beképzeled, hogy nő a hasad! Tudod ha figyelsz magadra egy picit a mensid előtt és után akkor észre fogod venni, hogy általában a nők hasa ilyenkor felpuffad. És úgy érettem ha pl. én most nem szeretnék babát és mondjuk 2 hónapig nem védekezünk, de rendesen megjön a menzeszem én sem biztos, hogy vennék terhességi tesztet holott lehet terhes lennék. Ugyanis vannak olyan esetek (de ez nagyon minimális) amikor a terhesség első pár hónapjában nem marad el a menzesz csak később.
2009. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17 éves éves vagy. Még rendszertelen a ciklusod egy kis izgalom és máris megérzi. Te most izgusz nagyon, hogy terhes vagy-e, ezért vacakol a ciklusod. Ennyi szerintem a dolog. Ami meg a bugyuta kérdéseket illeti, ez az oldal végülis azért van, hogy mindenki feltehesse a számára fontos kérdést. Azok, akik itt szokták osztani az észt a kis tinicsajoknak, azok csak azért járnak ide, hogy okoskodjanak és másokat leszoljanak? Biztosan ők is kiváncsiak valamire, amit nem tudnak. Engem is idegesítenek az ilyen buta kérdések, mert idegeskedés helyett lehetne annyi ész, hogy felütnek egy biosz könyvet, vagy ha már itt lógnak a net előtt utánaolvassanak a dolognak. Szerintem "ujjazással" nem lehet teherbe esni, mert meghalnak a spermák. Jó, biztosan van erre is kivétel, de az biztosan nem gyakran történik meg. És szerintem is igaz, hogy mielőtt elkezdtek csajok szexcelősdi, felnőttesdit játszani, előtte ismerjétek meg a saját testeteket. Nem okoskodni akartam itt, de bennem is érlelődnek ilyen indulatok, amit jól esett most kiadni.
2009. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!