Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel majdnem minden nap...

Reggel majdnem minden nap hányingerem van, és este is, sokat szédülök, fáj a fejem. Rengeteget járok pisilni és alig eszem vmit. Ha ez nem terhesség, akkor megint csak játszik velem a szervezetem?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim jan 9-én volt, ciklusaim általában 32 naposak. Ebben a ciklusomban nagyon éreztem mikor volt peteérésem és a tüszőrepedés is nagyon fájt. Reggel majdnem minden nap hányingerem van, és este is, sokat szédülök, fáj a fejem. Rengeteget járok pisilni és alig eszem vmit. Ha ez nem terhesség, akkor megint csak játszik velem a szervezetem?
2008. febr. 4. 13:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Inni viszont rengeteget. és rögtön wc,pisi...Még a gerincem is fáj, mintha görbülne hátrfelé és görcsöl a hasam.Meg fog jönni vagy nem? Ugye nem csak a szervezetem játszik velem?
2008. febr. 4. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem jan.11.-én volt az utolsó mesnim első napja. Én is éreztem azt, amikor p.érésem volt, a párommal is együtt voltam. De a teszt ilyenkor még nem mutat ki semmi sajna! szerintem még várj, és olyan febr. 12.-e körül ha addig nem jön meg, csinálj egy tesztet! Én majd csak 14.-e körül fogok csinálni! sok sikert, szorítok hogy babód legyen! :)))

Remélem,hogy azt akarsz?? :))

2008. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, persze, hogy babát szeretnék...ez minden vágyam...nekem 9-10-e körül (nem)kéne megjönnie.
2008. febr. 4. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhh akkor szorítok neked nagyon! Én is babót szeretnék, igaz még csak 1,5 hónapja próbálkozunk! Nekem 13.-a körül NEM kéne majd megjönnie! Ti régóta próbálkotzok már? :-)))))))))))
2008. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 nappal elötte pozitív volt a teszt mielött meg kellett volna jönni.Nagyon halványan,de 2 csík volt!Én tuti nem tudnék várni még egy hetet,hamarabb csinálnék,hátha pozitív!Sajnos az is lehet,hogy a szervezeted produkálja a tüneteket,gyakran előfordul ha valaki nagyon szeretne babát!Én az első napoktól éreztem a hangulatváltozást és fáradékonyságot,meg lehet érezni korán,reméljük te is ezt érzed!:)
2008. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sokan csinálnal már előtte tesztet, és negítvot mutat. Az ember szörnyel elkeseredik, mert azt hiszi, hogy most sem jött össze! Pedig lehet, hogy még nincs elég HCG a szervetében, ezért szokták ajánlani, hogy a menis kimaradésától számítva már lehet + a teszt! Bár olyan is volt, akinek még akkor is - volt!
2008. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen ezeket is érzem,Páromba pl tegnap egyfolytába belekötöttem, aztán sírtam,h bunkó vagyok, egész nap aludnék :)

"csak" 4 hónapja "dolgozunk a babán".

Én is drukk NEKTEK!!! :)

2008. febr. 4. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon drukkolok,h babas legyel.De a tunetek alapjan az is vagy.

Szoritok

10 hetes kismama

2008. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is drukkolok,mi 24 hónapja próbálkozunk 3 vetéléssel közben,de sztem kicsit nagyon koraiak a jelek még.Hallani már hallottam(én is voltam olyan cipőben),hogy olyan 6.hét környékén fáradékonyság,hányinger lépett fel,de azért 3-4 hetesen sztem még korai.Várd meg a mensid követő egy hetet,és akkor tesztelj,akkor tuti az eredmény.Ha babás is vagy,de kevés a HCG-d,és nem megfelelő érzékenységű tesztet veszel,akkor lehet ál-nega a teszt,és csak esz a penész.Nekem kétszer volt közben olyan,hogy az óramű pontos mensim késett 3 ill.5 napot,de megjött,én meg mint egy lökött,csináltam a teszteket.Azután rájöttem,hogy magamat csaptam be,és lám,amióta lehiggadtam,sajnos ugyanúgy napra pontosan jön meg:(.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!