Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle ovu tesztet használtat...

Facelle ovu tesztet használtatok már?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hasznát már valaki ilyen ovutesztet? Pntek óta tesztelek, akkor egyrtelm negatív lett. Szombat óta viszont hihetetlenül pozitív. Ma is csináltam egyet, mert reménykedtem benne hogy negatív de még mindig nagyon erős pozitív. A vicc az egszben hogy az ovukalkulátor meg holnapra azaz keddre írja az ovumat.. Most ilyenkor mi van? Vasárnap reggel amikor elmentem wc-re a volt egy csepp vr, annyira örültem hogy ovus vérzés és "jókor" voltunk együtt. De azóta már teljesen összezavarodtam hogy akkor most mi van? Segítsetek!
2011. márc. 7. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már használtam ilyet, és én is ugyanezt tapasztaltam. Kb. 1 hétig minden nap csináltam egyet. Folyamatosan pozitív volt. Teljesen összezavart.

Szerintem vegyél más fajtát. Én azóta a vateráról rendelek fillérekért, és az mindig jól mutatja az ovut.

2011. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia Én is használtam már!

Nekem azt mondták, hogy nagyon érzékeny és ezért nem a legpontosabb! Szerintem próbálj ki másfajtát is!

2011. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!