Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés napján, vagy...

A peteérés napján, vagy inkább utána egy-két nappal érdemesebb együtt lenni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elötte és utánna is 2-2 nap javasolt.
2009. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt mondják hogy 2-2 nap ,van ahol 3-3 napot.De,ha gondolkodunk és pontosan tudjuk,h mikor van a pé,azt is tudjuk,h a petesejt 24 órán át megtermékenyíthető,a spermiumoknak is kell 1 óra h felússzanak,akkor egyértelmű.Olyant is hallottam (nődokitól),h csak 12 órán át igazán életképes a petesejt.

Tehát akkor az utána 2 nappal már falrahányt borsó.Már az 1 nap sem valószínű.Mivel a spermiumok hosszabb életűek és jobb ha már ott várnak a petesejtre,h el ne öregedjen,szerintem elötte 1-2 nap és a pé napja még ami sikerhez vezet.

2009. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Előtte a legjobb 1-2 nappal, de mivel utólag derül ki, hogy volt, utána is lehet 2 napig még. Előtte inkább a lányokra van nagyobb esély, ha utána sikerül, azt mondják 80%ban fiúk születnek. :)
2009. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előtte vagy aznap. Szerintem az utólag bekalkulált napokat csak a naptár módszer miatt mondják. aki így számítja, annál lehet pár nap eltérés és lehet, hogy később van PÉ, mint hitte.


Én használok ovu tesztet, így jól be tudom lőni, mikor lesz PÉ-m, meg van, hogy a testem is jelez.


Úgy tudom a petesejt 24 óráig életképest, de csak az első 12 órában van olyan állapotban, hogy biztosan megtermékenyíthető legyen. Utána is lehet, de akkor már kezd "elöregedni" és lehet, hogy nem lesz életképes.

2009. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!