Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes a pregimax (25-ös)...

Érdemes a pregimax (25-ös) terhességi tesztel tesztelni nem várt előtt 3 nappal? A 25-ös tesztek mikortól mutathatnak pozit ha esetleg van baba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem elég érzékeny hozzá, nagy az esély a fals negatívra, szóval szerintem nem érdemes.
2011. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én megcsinálnám. jó teszt!!majd írd meg mi lett.
2011. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 3 nappal előtte. Reggel megcsinálom és akkor kiderül:) Szeretnék babát. Már 1 hete szédelgek hányingerem van egész nap és olyan mintha meg akarna jönni. Remélem nem fog. Meg azt vettem észre magamon hogy nincs türelmem. Ideges vagyok pedig én nyugodt szoktam lenni. Ez utalhat terhességre? Reggel megcsinálom a tesztet és írom az eredményt
2011. márc. 8. 13:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem várt előtt 2 nappal esti pisiből teszteltem halvány pozitívat,aztán nem várt napján erős pozitívat.X-epill és discolor teszttel.5+2km Drukkolok!!!
2011. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és mind két teszt 25-ös.,szerintem megpróbálhatod:)
2011. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már vannak tüneteid, akkor az elég szép hormonszintre utal. Szerintem reggeliből ki fogja mutatni, de ha nem , el ne keseredj! :) Még sok idő van nemvártig és még utána is van akinek egy hetet is várni kell a pozi tesztre! :) Ez csak egy lehetőség, ha még nem pozi, nem jelent rosszat! :) Drukkolok!
2011. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát reménykedem akkor hogy reggel pozi lesz. Már alig várom.
2011. márc. 8. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt után 3. napon lett a pregimax nagyon halvány. Ráadásul időn túl jött ki. Úgyogy tényleg ne keseredj el ha még nega. Nagyon jó tesz viszont nem elég érzékeny.

12 hetes kismami

2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát ma reggel teszteltem de semmi. Negatív! De már nagyon olyan érzésem van hogy meg fog jönni:(

Addig reménykedem amig nem jön a nem várt!

2011. márc. 9. 06:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia, tudom, hogy nem mostani kérdés, de megjött végül??
2011. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!